تاریخ انتشار:۰۵ تیر ۱۳۹۴در ۵:۱۳ ب٫ظ کد خبر:6181

توزیع بسته های غذایی طرح مفتاح الجنه کمیته امداد سیریک

  پایگاه خبری  مکران :رئیس کمیته امداد حضرت امام خمینی (ره) شهرستان سیریک گفت: خیرین و مسئولین شهرستان سیریک در قالب طرح مفتاح الجنه دو هزار بسته سبد غذایی شامل برنج ، روغن ، مرغ، گوشت و حبوبات به همراه کمک های نقدی به ۴۰۰ خانوار ...

ریس کمیته امداد سیریک

 

پایگاه خبری  مکران :رئیس کمیته امداد حضرت امام خمینی (ره) شهرستان سیریک گفت: خیرین و مسئولین شهرستان سیریک در قالب طرح مفتاح الجنه دو هزار بسته سبد غذایی شامل برنج ، روغن ، مرغ، گوشت و حبوبات به همراه کمک های نقدی به ۴۰۰ خانوار ایتام تحت پوشش کمیته امداد به ارزش یک میلیارد و پنجاه میلیون ریال کمک کردند. حجه الاسلام والمسلمین علی ابراهیمی در سرکشی از خانواده های ایتام شهرستان افزود: یکی از طرح‌های مناسبتی کمیته‌ امداد در ماه مبارک رمضان اجرای طرح مفتاح‌‌الجنه می باشد که در این طرح مسئولان و خیران با حضور درمنازل مددجویان و دیدار با خانواده‌های تحت پوشش از نزدیک با مشکلات آنان آشنا و در راستای کمک به زندگی آنان و ایجاد امید و نشاط در بین خانواده های آن مشارکت می کنند.

حجه الاسلام و المسلمین ابراهیمی اذعان داشت: توزیع سبد کالا در میان خانواده های نیازمند یک سنت حسنه و سیره ائمه اطهار (ع) می باشد که خیرین و نیکوکاران علاوه بر دیگر ایام سال در ماه مبارک رمضان به صورت ویژه در این امر خداپسندانه کمک می کنند. وی با بیان اینکه خیران و نیکوکاران می‌توانند با هماهنگی کمیته‌ امداد حضرت امام شهرستان در اجرای این طرح حسنه و ارزشمند سهیم باشند اظهار داشت: لزوم توجه بیشتر مسئولین و آحاد مردم و خیرین به خانواده های نیازمند و اهتمام جهت رفع مشکلات آنان را امری بسیار مهم و ضروری دانست. رئیس کمیته امداد حضرت امام خمینی (ره) شهرستان سیریک اضافه کرد: یکی دیگر از محورهای مهم کمیته امداد حضرت امام خمینی(ره) را توانمندسازی خانواده ها به عنوان یک رویکرد مهم و اساسی برای توسعه فعالیت های اشتغالزایی دانست.

خبرنگار مکران :زائری

 

 

 

بازدیدها: ۲۵

اخبار مرتبط

ارسال نظر براي اين مطلب مسدود شده است.

Go to TOP
logo-samandehi