تاریخ انتشار:09 مرداد 1394در 7:27 ب.ظ کد خبر:6561

تردد خودروهایی باپلاک مناطق آزادقشم درتمام شهرهای هرمزگان

تردد خودروهایی باپلاک مناطق آزاد درتمام شهرهای هرمزگان پیگیری می شود بندرعباس -ایرنا-استاندارهرمزگان گفت:اقدام های اولیه برای تردد خودروهایی پلاک مناطق آزاد درتمام شهرهای استان ازجمله تصویب در شورای تامین انجام شده و منتظرمصوبه هیات دولت هستیم. جاسم جادری جمعه در پایان بازدید یک روزه از شهرستان ...

تردد خودروهایی باپلاک مناطق آزاد درتمام شهرهای هرمزگان پیگیری می شود

بندرعباس -ایرنا-استاندارهرمزگان گفت:اقدام های اولیه برای تردد خودروهایی پلاک مناطق آزاد درتمام شهرهای استان ازجمله تصویب در شورای تامین انجام شده و منتظرمصوبه هیات دولت هستیم.

جاسم جادری جمعه در پایان بازدید یک روزه از شهرستان جاسک در گفت وگوبا خبرنگار ایرنا افزود: کارگروه بررسی تردد خودروهایی با پلاک مناطق آزاد تشکیل شده و از نظر ما این امر مشکلی ندارد و بطور حتم با مجوز دولت این کار صورت می گیرد.

وی، دربخش دیگری ازسخنان خود با اشاره به تشکیل کارگروه سواحل مکران اظهارامیدواری کرد: بزودی طرح توسعه این منطقه درمجلس به تصویب نمایندگان برسد و طرحهای بزرگ ازجمله درحوزه نفت و گاز ، صنعت و همچنین جانمایی منطقه آزاد اجرایی شود.

استاندار هرمزگان تصریح کرد: ما معتقدیم جاسک در آینده نگین درخشان سواحل مکران خواهد بود و دولت اهتمام جدی به سواحل مکران دارد، این شهرستان توسعه بسیار خوبی درآینده خواهد داشت و جوانان جاسک خودشان را به علم وفنون مورد نیازآماده کنند تا ازنیازانتقال نیرو انسانی متخصص از جای دیگر به این منطقه نباشد.

جادری به جوانان غیور شرق استان تاکید کرد: برای کار اقتصادی عظیم و بزرگ در سطح ملی که همت دولت و نظام است و طبق دستور رهبرمعظم انقلاب اینجا باید آباد بشود خودتان را آماده کنید.

وی تصریح کرد:با تکمیل عملیات و آسفات راه روستایی آغوشک به طول ۱۳ کیلومتر چهارروستای آغوشک دل،آغوشک خشک کاری،مچی و آغوشک کش با ۱۳۶ خانوار ساکن از نعمت راه آسفالته برخوردار می شوند.

وی ادامه داد:آبرسانی به روستای سورک تا کنون بیش از ۴۰میلیاردریال هزینه شده و در سال جاری ۵۰میلیاردریال اعتبار منظور شده و برای تکمیل آن بیش از ۲۰۰میلیارد ریال اعتبار نیاز دارد که با تامین مشکل آب روستاهای زیادی در این بخش رفع می شود.

وی افزود:آبرسانی به روستای سورک تا کنون بیش از ۴۰میلیاردریال هزینه شده ودرسال جاری ۵۰میلیاردریال اعتبار منظور شده و برای تکمیل آن بیش از ۲۰۰میلیارد ریال اعتبار نیاز دارد که با تامین مشکل آب روستاهای زیادی در این بخش رفع می شود.

استاندار هرمزگان همچنین درجمع مردم بخش لیردف جاسک هم گفت: پیگیر احیای گمرک هایی از جمله گمرک گوکسر ودرمجموع شش گمرک که در گذشته درمنطقه فعالیت داشتند برابر مصوبات دولت هستیم و هفته آینده گمرک کوهستک را راه اندازی می شود.

درسفریکروزه استاندار هرمزگان به جاسک عملیات ساخت بوستان تدبیر ویژه بانوان به عنوان یکی از۱۱ بوستان بانوان درهرمزگان که با اعتبار۱۰ میلیارد ریال و مساحت ۱۲هزار مربع بیش از یک میلیار تومان آغاز شد وقرار است در۲۲ بهمن امسال به بهره برداری می رسد.

بهره برداری از ۳۲کیلومتر از قطعه چهارمحور جاسک به میناب با هزینه ۱۷۰میلیارد ریال، شروع عملیات راه روستای آغوشک با اعتبار ۲۰میلیارد ریال وبه طول ۱۳ کیلومتر برای چهارروستای آغوشک دل ، آغوشک خشک کاری ، مچی و آغوشک کش برای ۱۳۶ خانوار ساکن از دیگر برنامه ها بود.ک/۳

۷۱۹۹/۶۰۴۸

انتهای پیام /*

بازدیدها: ۲۱

اخبار مرتبط

ارسال نظر براي اين مطلب مسدود شده است.

Go to TOP
logo-samandehi