تاریخ انتشار:۰۸ شهریور ۱۳۹۴در ۱۰:۲۰ ق٫ظ کد خبر:6890

افتتاح خانه بهداشت محمودآباد ومرکز درمانی آب باریک کهنوج

افتتاح خانه بهداشت محموداباد ومرکز درمانی آب باریک کهنوج به گزارش خبرنگار مکران از کهنوج : امرزو ساختمان خانه بهداشت روستای محمودآباد کهنوج که با همت کمیته امدادکهنوج ساخته شده بود افتتاح شدو جهت راه اندازی تحویل مرکز بهداشت کهنوج شد در این آیین که فرماندار ...

IMG_0847IMG_0809

افتتاح خانه بهداشت محموداباد ومرکز درمانی آب باریک کهنوج

به گزارش خبرنگار مکران از کهنوج : امرزو ساختمان خانه بهداشت روستای محمودآباد کهنوج که با همت کمیته امدادکهنوج ساخته شده بود افتتاح شدو جهت راه اندازی تحویل مرکز بهداشت کهنوج شد در این آیین که فرماندار محترم کهنوج و مدیر مرکز بهداشت و بخشدار مرکزی حضور داشتند این مرکز بهداشتی افتتاح شد.

همچنین مرکز بهداشت ودرمانی آب باریک با هزینه یکصد میلیون تومانی با همت مرکز بهداشت و بیمه سلامت کهنوج در روستای آب باریک با حضور فرماندار و بخشدار و ریاست مرکز بهداشت و بیمه سلامت افتتاح شد که با استقبال مردم روستاهای زمین بند و آب باریک و بند کوه با جمعیتی بالغ بر ۳۵۰۰نفر روبرو شد در این مرکز بهداشتی به گفته دکتر مطهری مدیر مرکز بهداشت یک دکتر و یک ماما و کارشناس بهداشت جهت خدمات بهداشتی و درمانی در این مرکز بهداشتی و درمانه به طور شبانه روزی مستقر است.

فرماندار کهنوج هم گفتند سیاست دولت تدبیر و امید بر خدمات رسانی به روستاییان در زمینه های بهداشتی و درمانی و بیمه خدمات درمانی می باشد تا شاهد کوچ هیچ روستایی به شهر مثل سابق نباشیم .

بازدیدها: ۸۵

اخبار مرتبط

ارسال نظر براي اين مطلب مسدود شده است.

Go to TOP
logo-samandehi