تاریخ انتشار:18 شهریور 1394در 2:38 ق.ظ کد خبر:7059

بازدید مدیرکل ورزش و جوانان استان کرمان از فاریاب

مدیرکل ورزش و جوانان کرمان: به ورزش شهرستان فاریاب نگاه ویژه داریم محمودی نیا مدیرکل سازمان ورزش و جوانان استان کرمان طی مصاحبه ای کوتاه با خبرنگار مکران گفت:به ورزش شهرستان فاریاب نگاه ویژه ای داریم. وی در این رابطه به چند سوال پاسخ ...

DSC04845 DSC04847 DSC04857مدیرکل ورزش و جوانان کرمان: به ورزش شهرستان فاریاب نگاه ویژه داریم

محمودی نیا مدیرکل سازمان ورزش و جوانان استان کرمان طی مصاحبه ای کوتاه با خبرنگار مکران گفت:به ورزش شهرستان فاریاب نگاه ویژه ای داریم. وی در این رابطه به چند سوال پاسخ دادند.
۱-ظرفیت های شهرستان فاریاب را چطور ارزیابی میکنید؟ فاریاب از نظر استعداد و انگیزه کمبودی درآن احساس نمیشود و کاستی هایی که تاکنون بود به دلیل نبود امکانات لازم در این منطقه بود ولی درحال حاضر امکانات تا حدودی فراهم شده است و به لطف خدای متعال استعدادهای موجود را شناسایی و حمایت خواهیم کرد.
۲-آیا عدالت ورزشی درجنوب برقرار است عدالت ازنظر تامین اعتبار و حمایت ورزشکاران جنوب کرمان؟ در طرح توسعه ورزش های همگانی وقهرمانی استان عدالت ورزشی مبنا قرارگرفته است و شما خود از نزدیک شاهد هستید نمونه بارز این مدعا اختصاص ۱۰۰۰۰متر مربع فضای ورزشی روباز و فضای ورزشی سرپوشیده در یک شهر کوچک با جوانانی بااستعداد هستید.در این شهرستان ۵ رشته ورزشی در حال فعالیت هستند که این پنج رشته شامل جودو-کاراته-فوتبال و فوتسال هستند که تکلیف شهرستان کردیم.
۳-سازمان ورزش و جوانان در مواردی موفق عمل کرده است آیا درمورد استعدادیابی هم فعالیتی انجام خواهد شد؟ بله قرار بر این است با حمایت مسئولان استان و شهرستان در ۵ رشته ورزشی مذکور حمایت هایی صورت گیرد و نوجوانان رده ی سنی ۱۵تا۱۸سال استعدادیابی شوند .
۴-آیا سازمان ورزش و جوانان برای سال جاری برنامه ای دارد؟ بله قراربراین است کانونهایی را راه اندازی کنیم و جوانان و نوجوانان زیر۱۵سال را در این کانون ها آموزش و استعدادها را شناسایی و به آنها بها دهیم.
۵-نظرشما درمورد ترویج ورزش های انفرادی مثل دو میدانی –شطرنج-ودوچرخه سواری چه هست؟ اتفاقا ما هم خوشحال خواهیم شد چنین اتفاقی رخ دهد و هزینه ها پایین بیاید و بحره وری بالاتری داشته باشیم. اما اگر ما تعداد رشته های ورزشی را بالاتر ببریم و حمایت انجام ندهیم تمام زحمتی که میکشیم بی هوده خواهد بود.لذا باید از رشته های خودمان حمایت و حفاظت کنیم تا تحلیل نروند.صد البته اگر کسی فعالیتی انجام دهد بدون شک تا حد امکان و توان از وی حمایت خواهیم کرد.
محمدرضا قنبرپور

بازدیدها: ۴۸

اخبار مرتبط





۱ ديدگاه مطلب براي " بازدید مدیرکل ورزش و جوانان استان کرمان از فاریاب " ارسال شده است.

  1. محمود گفت:

    جناب محمودی نیا کارش بیسته حداقل برای فاریاب که کار کرده.

Go to TOP
logo-samandehi