تاریخ انتشار:18 شهریور 1394در 10:40 ق.ظ کد خبر:7093

جلسه پروژه ی مهر شهرستان قلعه گنج با شوراههای اسلامی با حضور فرماندار قلعه گنج

جلسه پروژه ی مهر شهرستان قلعه گنج با شوراههای اسلامی با حضور فرماندار قلعه گنج به گزارش خبرنگار مکران مرضیه چمک :در استانه ی بازگشایی مدارس و شروع سال تحصیلی جدید در شهرستان قلعه گنج جلسه ی پروژه با حضور وحدت عیدی فرماندر قلعه گنج و ...

جلسه پروژه ی مهر شهرستان قلعه گنج با شوراههای اسلامی با حضور فرماندار قلعه گنج

به گزارش خبرنگار مکران مرضیه چمک :در استانه ی بازگشایی مدارس و شروع سال تحصیلی جدید در شهرستان قلعه گنج جلسه ی پروژه با حضور وحدت عیدی فرماندر قلعه گنج و مجتبی احمدی رئیس آموزش وپرورش و مهدی روانپاک بخشدار مرکزی و شرکت جمع کثیری از دهیاران و شوراههای اسلامی روستاههای این شهرستان در سالن اجتماعات آموزش و پرورش برگزار شد.

در این جلسه مدیر آموزش و پرورش از شوراههای اسلامی خواست جهت تامین کتب درسی و لوازم التحریردانش آموزان یتیم و بی بضاعت از طریق کمیته امداد امام خمینی (ره)و اداره بهزیستی همکاری نمایند.

در ادامه این جلسه وحدت عیدی بیان داشت :آموزش و پرورش پایه و اساس یک جامعه است و بعد از خانواده مهم ترین جایگاهی که انسان ساز است و تربیت انسانها بر عهده دارد پس مشکلات آموزش وپرورش مربوط به همه احاد جامعه و اقشار جامعه است .

عیدی خطاب به دهیاران روستاها افزود:دهیاران روستاها توجه داشته باشند در صورتیکه انشعاب آب و برق یک مدرسه قطع شود دهیاریها این اختیار قانونی را دارند که بخشی از اعتبارات خود را در حوزه فرهنگی هزینه کنند و از شوراههای اسلامی و دهیاران خواست با هماهنگی و مشارکت مقدمات لازم را در بازگشایی مدارس در روستاها فراهم آورند.

فرماندار قلعه گنج همچنین از پرداخت یک میلیارد تومان اعتبار جهت تعمیر و نوسازی در سال جاری برای دویست و پنجاه و شش ساختمان این شهرستان خبر داد۰

بازدیدها: ۳۵

اخبار مرتبط

ارسال نظر براي اين مطلب مسدود شده است.

Go to TOP
logo-samandehi