تاریخ انتشار:۳۱ شهریور ۱۳۹۴در ۷:۰۹ ب٫ظ کد خبر:7380

پیام فرماندار کهنوج به مناسبت بازگشایی مدارس

به نام خداوند بخشنده مهربان باز بوی ماه مهر، ماه مدرسه شور و نشاط خاصی به جامعه و شهرستان کهنوج بخشیده است. این اشتیاق دانش آموزان عزیز و اولیاء گرامی و استقبال معلمان و فرهنگیان فرهیخته نویدبخش شروع مطلوب بازگشایی مدارس در شهرستان کهنوج می باشد. در حالی ...

به نام خداوند بخشنده مهربان
باز بوی ماه مهر، ماه مدرسه شور و نشاط خاصی به جامعه و شهرستان کهنوج بخشیده است. این اشتیاق دانش آموزان عزیز و اولیاء گرامی و استقبال معلمان و فرهنگیان فرهیخته نویدبخش شروع مطلوب بازگشایی مدارس در شهرستان کهنوج می باشد.
در حالی بهار تعلیم و تربیت را آغاز می کنیم که دولت تدبیر و امید مصمم است با تاسی از پیام نوروزی مقام معظم رهبری با همدلی و همزبانی دولت و ملت امکان رشد و بالندگی کودکان، نوجوانان و جوانان و فتح قله های رفیع علم و دانش را برای آنان فراهم نماید.
بنابراین همه با هم تلاش می کنیم تا آینده ای روشن و امیدبخش به بچه های این مرز و بوم هدیه کنیم و این مهم میسر نخواهد شد مگر اینکه همه به آموزش و پرورش فرزندانمان اهتمام بورزیم و پشتیبان و یاور این نهاد خدوم باشیم تا به هدف غایی که همانا تعالی انسان است دست پیدا کند.
اینجانب سیدمحسن صمدانی شروع سال تحصیلی جدید را به تمامی اصحاب تعلیم و تربیت به ویژه معلمان دلسوز زحمتکش و دانش آموزان پر تلاش شهرستان کهنوج تبریک عرض می نمایم و موفقیت روز افزون آنها را از خداوند مهربان خواستارم.
صمدانی
فرماندار شهرستان کهنوج

بازدیدها: ۳۰

اخبار مرتبط

ارسال نظر براي اين مطلب مسدود شده است.

Go to TOP
logo-samandehi