تاریخ انتشار:۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۳در ۰:۰۰ ق٫ظ کد خبر:759

شهری بدون بیمارستان در جنوب کرمان

  این شهرستان بیمارستان و مرکز تخصصی درمانی ندارد،شهرستان حدود ۱۲۸هزار نفری رودباراز کمبود پزشک و پرسنل و ارائه خدمات مناسب به شهروندان رنج می برد. این شهرستان بیمارستان و مرکز تخصصی درمانی ندارد! شهرستان  ۱۲۸هزار نفری رودباراز کمبود پزشک و پرسنل و ارائه خدمات مناسب به شهروندان ...
 

این شهرستان بیمارستان و مرکز تخصصی درمانی ندارد،شهرستان حدود ۱۲۸هزار نفری رودباراز کمبود پزشک و پرسنل و ارائه خدمات مناسب به شهروندان رنج می برد.

این شهرستان بیمارستان و مرکز تخصصی درمانی ندارد!

شهرستان  ۱۲۸هزار نفری رودباراز کمبود پزشک و پرسنل و ارائه خدمات مناسب به شهروندان رنج می برد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مکران :بیمارستان شهرستان رودبارجنوب با وجود اینکه ۶سال از تأسیس آن می گذرد اما هنوز زیر ساخت هایش ساخته نشده است.

مرکز بهداشت و درمان رودبارجنوب به عنوان یکی از مراکز مهم خدمات رسا ن در شهرستان از امکانات ابتدایی هم برخوردار نیست فقط صرف مستقل شدن مرکز بهداشت دردی را برای مردم منطقه درمان نمی کند.

متوقف شدن عملیات ساخت بیمارستان

 

 

DSC08870

 

عملیات ساخت بیمارستان ۲۴تختخوابی شهرستان رودبارجنوب در مرداد ماه سال ۸۷ از محل اعتبارات ملی ،طرحهای مهرماندگار دولت گذشته  آغاز شد که طبق وعده مسئولان ذیربط قرار بود ۱۰ماهه  به بهره برداری برسد که ظاهراً در مسیر ساخت با مشکلاتی مواجه شد و روند کندی پیدا کرد و اکنون نیز ساخت بیمارستان متوقف شده است.

شایان ذکراست این پروژه در مرحله مناقصه نوبت دوم قرار دارد.

با وجود گردشگرپذیری و ورود چشمگیر مسافران و گردشگران در تمامی فصول سال به این شهرستان و اینکه شهروندان رودباری به علت خدمات رسانی ناکافی و ناچیز شهرستان برای پرداختن به حداقل خدمات درمانی باید کیلومترها مسیر را طی کنند تا برای کارهای درمانی به شهرستان های مجاور برسند، بدین سبب شتاب بخشی در روند عملیات اجرایی ساخت بیمارستان در این شهرستان بسیار مهم  و از خواسته های به حق مردم منطقه است.

محمددیمه کار

اخبار مرتبط

ارسال نظر براي اين مطلب مسدود شده است.

Go to TOP
logo-samandehi