تاریخ انتشار:۱۷ مهر ۱۳۹۴در ۱۲:۳۶ ب٫ظ کد خبر:7606

بیش از سه هزار و ۵۰۰ نفر در فروشگاههای رفاه اشتغال دارند

مدیرعامل شرکت فروشگاههای زنجیره ای رفاه کشور گفت: ۲۲۰ فروشگاه زنجیره ای در کشور راه اندازی کرده ایم که بیش از سه هزار و ۵۰۰ نفر در این فروشگاه ها به طور مستقیم مشغول بکار هستند. به گزارش خبرگزاری مکران:فرشید گلزاده روز پنجشنبه در آیین افتتاح ...

مدیرعامل شرکت فروشگاههای زنجیره ای رفاه کشور گفت: ۲۲۰ فروشگاه زنجیره ای در کشور راه اندازی کرده ایم که بیش از سه هزار و ۵۰۰ نفر در این فروشگاه ها به طور مستقیم مشغول بکار هستند.

به گزارش خبرگزاری مکران:فرشید گلزاده روز پنجشنبه در آیین افتتاح فروشگاه زنجیره ای رفاه در جیرفت که با مشارکت اتحادیه های تعاون روستایی شهرستان جیرفت راه اندازی شد افزود: سیاست و هدف فروشگاه ها زنجیره ای رفاه دسترسی آسان مردم به کالاهای مورد نیاز خود با قیمت مناسب است.
وی تصریح کرد: علاوه بر فروشگاه های زنجیره ای رفاه در شهرستان های بزرگ کشور بیش از یکهزار عامل فروش در شهرستان های کوچک در سراسر کشور داریم که کالاهای ما را به دست مردم می رسانند و در این بخش نیز بیش از دو هزار نفر اشتغال ایجاد کرده است.
وی افزود: رفاه کارت یکی از شرایط ویژه برای مشتریان است که برای خرید کالا به مشتریان داده می شود و به میزان خرید از درصد تخفیفی بهره مند می شوند که از طریق این کارت می توانند از تخفیف خود استفاده کنند.
مدیرعامل شرکت رفاه اظهار کرد: این شرکت می تواند با موسسات، ادارات و سایر دستگاه ها و شرکت ها قرارداد منعقد نماید و کارکنان آنها با مراجعه به فروشگاه کالاهای خود را خریداری و بهای آن را دو ماه بعد بدون بهره پرداخت کنند.
وی افزود: بیش از یکهزار تولیدکننده کالاهای فروشگاه های زنجیره ای رفاه را مستقیم تولید می کنند که قریب به دو تا سه هزار نفر اشتغال غیر مستقیم را ایجاد کرده است.
رییس سازمان تعاون روستایی جنوب کرمان هم گفت: فروشگاه زنجیره ای رفاه با مشارکت اتحادیه های تعاون روستایی شهرستان جیرفت در این شهرستان راه اندازی شد.
فرود سالاری با بیان این که یکی از وظایف تعاونی های روستایی حذف واسطه هاست افزود: اتحادیه های تعاونی روستایی در بحث خدمت رسانی به مردم وظیفه دارند محصول تولیدی مردم و تعاونی های خود را بدون واسطه به مشتریان عرضه کنند که در همین راستا یکی از مراکز عرضه مستقیم کالا را که از تولید کننده کالا را دریافت و مستقیم به مردم عرضه می کند راه اندازی کردیم.
وی گفت: مراکز عرضه مستقیم کالا مانند فروشگاه های زنجیره ای رفاه در مراکز همه شهرستان های جنوبی استان کرمان راه اندازی می شود تا مردم بتوانند براحتی به کالا های مورد نیاز خود دسترسی داشته باشند و از طرفی قیمت کالاها مناسب باشد.
وی اظهار کرد: بیش از ۳۰ میلیارد ریال برای راه اندازی این فروشگاه هزینه شده است و هشت نفر به طور مستقیم اشتغال ایجاد کرده است.
سازمان تعاون روستایی جنوب کرمان مستقل از مرکز استان فعالیت و هفت شهرستان جیرفت، عنبرآباد، کهنوج، فاریاب، منوجان، قلعه گنج و رودبار جنوب را زیر پوشش دارد.

بازدیدها: ۳۶

اخبار مرتبط

ارسال نظر براي اين مطلب مسدود شده است.

Go to TOP
logo-samandehi