تاریخ انتشار:۰۷ آبان ۱۳۹۴در ۴:۱۷ ق٫ظ کد خبر:7811

بعد از ۳۷ سال میناب صاحب سینما شد

شب گذشته فیلم محمد رسول الله (ص) به کارگردانی مجید مجیدی در سالن فرهنگسرای شهید بهشتی میناب اکران شد. درویش نژاد مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان هرمزگان گفت: نگاه ما اینگونه بوده که سالن های سینما گسترش پیدا کند البته بخش خصوصی باید ورود کند ...

JPEG.PNG37

شب گذشته فیلم محمد رسول الله (ص) به کارگردانی مجید مجیدی در سالن فرهنگسرای شهید بهشتی میناب اکران شد.
درویش نژاد مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان هرمزگان گفت: نگاه ما اینگونه بوده که سالن های سینما گسترش پیدا کند البته بخش خصوصی باید ورود کند اما با توجه به عواملی که اکنون برای بخش خصوصی امکان ندارد ، پیگیری کردیم که تجهیزات و فن آوری سینما را در فضاهای موجود اداره کل ارشاد نصب و راه اندازی کنیم تا مردم بتوانند از فیلم های روز سینمای ایران مثل محمد رسول الله (ص) بهره مند شوند .
وی افزود: سینما یکی از مظاهر اصلی توسعه فرهنگی در جهان محسوب می شود و امیدواریم استقبال مردم باعث استمرار فعالیت سینما در میناب شود زیرا که این سینما تنها سینمای شرق استان است و جمعیت ۲۳۰هزار نفری شهرستان میناب و همچنین شهرها و روستاهای شرق استان می توانند از آن بهره مند شوند.
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان هرمزگان ادامه داد که : بزودی این تجهیزات در فضاهای اداره ارشاد شهرستان های بستک ، رودان و جاسک نصب و راه اندازی خواهد شد.
مبلغ ۱۱۰ میلیون تومان از اعتبارات وزارت فرهنگ و ارشاد برای تجهیز کردن سالن فرهنگسرای شهید بهشتی میناب هزینه شده است.
فیلم سینمایی محمدرسول (ص) به مدت یک ماه ، صبح ها ساعت ۹ و عصرها ساعت ۱۸ اکرام می شود.
در آیین افتتاح سینمای میناب ، از جعفر قاسمی و ایوب رحیمی بازیگران فیلم محمدرسول الله(ص) تجلیل شد.
جعفر قاسمی نقش حارث و ایوب رحیمی نقش زید برادر حارث را در این فیلم بازی می کنند.

كلمات كليدي:

اخبار مرتبط

ارسال نظر براي اين مطلب مسدود شده است.

Go to TOP
logo-samandehi