تاریخ انتشار:۱۴ مرداد ۱۳۹۳در ۰:۰۰ ق٫ظ کد خبر:783

دفاع مفتی سعودی از هند جگرخوار!

دفاع مفتي سعودي از هند جگرخوار! يك مفتي سعودي با دفاع از هند جگرخوار، فيلم محمد رسول‌الله را غيرمعتبر دانست.  يك مفتي سعودي با دفاع از هند جگرخوار، فيلم محمد رسول‌الله را غيرمعتبر دانست. به نوشته جمهوری اسلامی، محمد النجيمي، مفتي عربستاني در اظهاراتي فيلم معروف محمد ...
یک مفتی سعودی با دفاع از هند جگرخوار، فیلم محمد رسول‌الله را غیرمعتبر دانست.
 یک مفتی سعودی با دفاع از هند جگرخوار، فیلم محمد رسول‌الله را غیرمعتبر دانست.

به نوشته جمهوری اسلامی، محمد النجیمی، مفتی عربستانی در اظهاراتی فیلم معروف محمد رسول‌الله ساخته کارگردان سوری «مصطفی عقاد» را مورد حمله قرار داد. وی مدعی شده این فیلم با استناد به روایات شیعی در «مجمع البیان» طبرسی و کتاب «شجره طوبی» ساخته شده و کذب است! تکیه اصلی این مفتی در حمله به این فیلم مربوط به صحنه‌ای است که پیکر مطهر حضرت حمزه توسط یک وحشی مورد اهانت قرار می‌گیرد و جگر وی به عنوان مژدگانی به هند همسر ابوسفیان داده می‌شود.

وی گفته است این صحنه حقیقت ندارد و ساخته تفاسیر شیعی است. فیلم محمد رسول‌الله از موفق‌ترین فیلم‌های دینی است که به تهیه کنندگی و کارگردانی مصطفی عقاد سوری ساخته شد.

این فیلم داستان زندگی پیامبر اسلام را به تصویر می‌کشد و به تایید انجمن اسلامی عربستان، دانشگاه اسلامی الازهر، انجمن شیعیان لبنان و دیگر مراجع شیعه و سنی رسیده است.

بازدیدها: ۲۶

اخبار مرتبط

ارسال نظر براي اين مطلب مسدود شده است.

Go to TOP
logo-samandehi