تاریخ انتشار:۱۴ مرداد ۱۳۹۳در ۰:۰۰ ق٫ظ کد خبر:796

استقبال حماس از برگزاری اجلاس کمیته فلسطین جنبش عدم تعهد در ایران

استقبال حماس از برگزاری اجلاس کمیته فلسطین جنبش عدم تعهد در ایران غزه - ایرنا - «مشیر المصری» از اعضای ارشد جنبش مقاومت اسلامی فلسطین(حماس) تاکید کرد که این جنبش از تلاش های جمهوری اسلامی ایران در حمایت از ملت و مقاومت فلسطین و توقف تجاوز ...

استقبال حماس از برگزاری اجلاس کمیته فلسطین جنبش عدم تعهد در ایران

غزه – ایرنا – «مشیر المصری» از اعضای ارشد جنبش مقاومت اسلامی فلسطین(حماس) تاکید کرد که این جنبش از تلاش های جمهوری اسلامی ایران در حمایت از ملت و مقاومت فلسطین و توقف تجاوز دشمن صهیونیستی به غزه از جمله برگزاری اجلاس کمیته فلسطین جنبش عدم تعهد در تهران استقبال و قدردانی می کند.

المصری در گفت وگو با خبرنگار ایرنا در غزه ، افزود: جنبش حماس با استقبال از اجلاس کمیته قدس جنبش عدم تعهد که دیروز دوشنبه در تهران برگزار شد، این اقدام را گامی درست و در مسیری صحیح برای حمایت از ملت و مقاومت فلسطین می داند.

وی بر اهمیت و ضرورت ادامه فشارهای سیاسی و دیپلماتیک بر رژیم اسراییل برای منزوی کردن آن تاکید کرد و گفت که این راهکار به پایان تجاوزهای صهیونیست ها به فلسطین و افزایش قدرت و تقویت پایگاه مقاومت و ایستادگی ملت فلسطین در رویارویی با اشغالگران جنایتکار منجر می شود.

عضو ارشد حماس در ادامه گفت وگو با ایرنا به تحولات سیاسی در قاهره اشاره کرد و گفت که تاکنون دو دیدار با طرف مصری برگزار شده و هیات فلسطینی با اتخاذ موضعی یکپارچه خواستار تحقق کامل مطالبات عادلانه ، مشروع و انسانی ملت فلسطین است تا بتواند از یک زندگی توام با کرامت و در شرایطی مطمئن برخوردار باشد.

وی خاطرنشان کرد که هیات فلسطینی در انتظار پاسخ مصری ها بعداز بررسی مطالبات ما با رژیم صهیونیستی است.

المصری گفت: هیات فلسطینی تاکید کرده است که حاضر نیست به آتش بس و و اعطای امتیازات رایگان تن دهد در حالیکه اشغالگران صهیونیست با همه مطالبات بر حق ملت فلسطین موافقت نکنند.

عضو ارشد حماس اظهار داشت: اشغالگران اسراییلی بر نقض آرامش و آتش بس ها اصرار دارند حتی اگر خود یکجانبه برقرار کرده باشند و این رفتار بهترین دلیل برای رونمایی از چهره واقعی دشمن صهیونیستی است.

وی تاکید کرد: دشمن صهیونیستی تلاش می کند تا چهره زشت خود را در مقابل جهان و رسانه ها با ادعای برقراری آتش بس های یکجانبه زیبا جلوه دهد در حالیکه همزمان جنایات و کشتار را ادامه داده است.

المصری با بیان اینکه « ملت و مقاومت فلسطین فریب اقدامات و نیرنگ های دشمن صهیونیستی را نمی خورند»، خاطرنشان کرد:مقاومت دربالاترین سطح آمادگی برای دفاع از ملت فلسطین قرار دارد و از همه وسائل و امکانات در اختیار خود استفاده می کند و دشمن از نعمت آتش بس و آرامش تا زمانیکه تسلیم همه مطالبات مردم فلسطین نشود، برخوردار نخواهد شد.

اخبار مرتبط

ارسال نظر براي اين مطلب مسدود شده است.

Go to TOP
logo-samandehi