تاریخ انتشار:۰۸ آذر ۱۳۹۴در ۱۲:۱۱ ب٫ظ کد خبر:8085

برگزاری کارگاه آموزشی سامانه جامع انتخابات درکهنوج

برگزاری کارگاه آموزشی سامانه جامع انتخابات درکهنوج       به گزارش روابط عمومی فرمانداری کهنوج ، باحضور عوامل  و مسئولان اجرایی برگزاری انتخابات  ؛  کارگاه آموزشی فرآیند و سامانه اتوماسیون جامع انتخابات  دهمین دوره مجلس شورای اسلامی درمحل فرمانداری  این شهرستان برگزار شد و شرکت‌کنندگان در این کارگاه ...
برگزاری کارگاه آموزشی سامانه جامع انتخابات درکهنوج      
به گزارش روابط عمومی فرمانداری کهنوج ، باحضور عوامل  و مسئولان اجرایی برگزاری انتخابات  ؛  کارگاه آموزشی فرآیند و سامانه اتوماسیون جامع انتخابات  دهمین دوره مجلس شورای اسلامی درمحل فرمانداری  این شهرستان برگزار شد و شرکت‌کنندگان در این کارگاه آموزشی با فرآیند های مربوط به انتخابات و سامانه اتوماسیون جامع انتخابات آشنا شدند.

دراین جلسه سید محسن صمدانی  فرماندارکهنوج ؛    عطاپور معاونت سیاسی اجتماعی فرمانداری  و بخشداران مرکزی و چاه مرید  هم حضورداشتند  .

سمیه سلیمانی مسئول  فناوری و اطلاعات ستاد انتخابات  کهنوج هدف از برگزاری این دوره آموزشی، آشنایی دست‌اندرکاران انتخابات با قوانین و آئین‌نامه‌های اجرایی انتخابات  دهمین دوره مجلس شورای اسلامی است

فرماندار کهنوج درجمع عوامل اجرایی انتخابات بر امانت‌داری مسئولان اجرای انتخابات تاکید کرد و یادآور شد: وحدت و همدلی، ضابطه‌مندی و پرهیز از باند بازی از راهکارهای لازم برای برگزاری انتخابات سالم است..

فرماندار کهنوج افزود: شرکت‌کنندگان در این دوره با نحوه رسیدگی به صلاحیت کاندیداها و چگونگی برقراری نظم و امنیت در انتخابات آشنا می‌شوند.

وی با بیان اینکه هدف اصلی، تحقق حضور حداکثری مردم در انتخابات است اظهار داشت: از این طریق توطئه‌های دشمنان خنثی و نقش بر آب می‌شود.

فرماندار کهنوج  تعداد شعب اخذ رای در  شهرستان کهنوج را ۹۰ شعبه اعلام کرد و گفت: نتیجه انتخابات به حضور مردم بستگی دارد و مجریان تنها کار برگزاری انتخابات سالم و قانونی را عهده‌دار هستند بنابراین نتیجه انتخابات هرچه باشد برای مجریان و دست‌اندرکاران ملاک قرار می‌گیرد..

قابل ذکراست  دراین دوره آموزشی خانم سلیمانی  مسئول فناوری و ا طلاعات ستاد انتخابات  به تبیین و آموزش سامانه جامع انتخابات دهیم دوره مجلس شورای  اسلامی  پرداختند

اخبار مرتبط

ارسال نظر براي اين مطلب مسدود شده است.

Go to TOP
logo-samandehi