تاریخ انتشار:۲۵ آذر ۱۳۹۴در ۲:۳۳ ب٫ظ کد خبر:8345

برگزاری نشست هم اندیشی دانشجویان شاهد و ایثارگر دانشگاه آزاد اسلامی واحد کهنوج

به گزارش سایت خبری تحلیلی مکران، نشست دانشجویان شاهد و ایثارگر واحد کهنوج با حضور معاون مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان کرمان، ریاست بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان کهنوج و دانشجویان شاهد و ایثارگر در این واحد دانشگاهی برگزار شد. اصغر پوربهزادی رئیس ...

DSC08970به گزارش سایت خبری تحلیلی مکران، نشست دانشجویان شاهد و ایثارگر واحد کهنوج با حضور معاون مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان کرمان، ریاست بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان کهنوج و دانشجویان شاهد و ایثارگر در این واحد دانشگاهی برگزار شد.

اصغر پوربهزادی رئیس واحد کهنوج با بیان اینکه فرزندان شاهد و ایثارگر با مدارک دانشگاهی در سطوح بالای کشور در حال خدمت هستند گفت: دانشگاه آزاد اسلامی به عنوان یکی از بزرگترین مراکز آموزشی کشور سهم بسزایی در این مهم داشته و طی سالیان متمادی توانسته مانع خروج نخبگان علمی از کشور و توسعه علم و صنعت در تمامی حوزه‌ها شود و این نشان‌دهنده دغدغه مسئولین خانواده بزرگ دانشگاه آزاد اسلامی در افزایش کیفیت آموزش کشور است.

وی همچنین با اشاره به نقش دانشگاه آزاد اسلامی واحد کهنوج در تحول آموزش جنوب استان کرمان، تدوین برنامه های فرهنگی، برگزاری کلاس‌های تقویت بنیه علمی و آموزشی از جمله برنامه‌های این واحد دانشگاهی جهت بیش از۲۰۰ دانشجوی شاهد و ایثارگر که در این واحد دانشگاهی و دانشکده منوجان در حال تحصیل هستند دانست و این را نشانه تعامل و نزدیکی بالای دانشگاه با بنیاد شهید و امور ایثارگران عنوان کرد.

احمد گروهی معاون مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان کرمان نیز خطاب به دانشجویان شاهد گفت: شما یادگاران مدافعین ۸ سال دفاع مقدس هستید و موقعیت بسیار مناسبی جهت رشد و شکوفایی دارید که باید به بهترین شکل از آن استفاده کنید. وی همچنین به بیان علم از دیدگاه قرآن پرداخت و گفت: جهان بر پایه علم و نظم بوجوده آمده و انسان همواره در پی کسب علم و دانش بوده و هست.

معاون بنیاد شهید استان کرمان با اشاره به فارغ التحصیلی بیش از ۱۰۰۰۰ دانشجو از این واحد دانشگاهی گفت: جنوب استان کرمان امروز از لحاظ نیروی کار متخصص هیچ مشکلی ندارد و این به برکت وجود دانشگاه آزاد اسلامی در این منطقه است. فرزندان شاهد نیز که عضوی از خانواده بزرگ دانشگاه آزاد اسلامی هستند به عنوان الگوهای فرهنگی جوانان باید تقوا، اخلاص، علم و دانش را در خود پرورش دهند و در این راه نظم، انضباط و برنامه ریزی را سرلوحه کار خود قرار دهند.

بازدیدها: ۲۸

اخبار مرتبط

ارسال نظر براي اين مطلب مسدود شده است.

Go to TOP
logo-samandehi