تاریخ انتشار:۲۶ فروردین ۱۳۹۵در ۸:۴۵ ق٫ظ کد خبر:9389

حضور بیش از ۹۰ درصد دانش آموزان در مسابقات مدرسه قهرمان و المپیاد ورزشی درون مدرسه ایی

مراسم اختتامیه اولین دوره مسابقات مدرسه قهرمان و دومین المپیاد ورزشی ،با حضور باقری معاونت تربیت بدنی و تندرستی اداره کل آموزش و پرورش استان ، در سالن یادگار امام شهرستان میناب برگزار شد. عبدالله جمادی پور کارشناس مسئول تربیت بدنی و سلامت مدارس شهرستان میناب ...

DSCF9951
مراسم اختتامیه اولین دوره مسابقات مدرسه قهرمان و دومین المپیاد ورزشی ،با حضور باقری معاونت تربیت بدنی و تندرستی اداره کل آموزش و پرورش استان ، در سالن یادگار امام شهرستان میناب برگزار شد.
عبدالله جمادی پور کارشناس مسئول تربیت بدنی و سلامت مدارس شهرستان میناب گفت: این مسابقات با حضور بیش از ۶۲ هزار دانش آموز مدارس شهرستان میناب در هر سه مقطع از اواخر مهرماه در رشته های دومیدانی ، هندبال ، شطرنج ، بسکتبال ، ژیمیناستیک ، پینگ پنگ ،والیبال ، طناب زنی ، فوتسال ، اسکیت ، بدمینتون و مسابقات بومی محلی شروع شد که با مشخص شدن نفرات و گروه های برتر به کار خود پایان داد.
وی هدف از برگزاری این مسابقات را ، شناسایی استعدادها و ایجاد شور و نشاط بین دانش آموزان عنوان کرد و افزود: سال گذشته ۳۰ ورزشکار از شهرستان میناب برای حضور در تیم های استان دعوت شدند که توانستند در مسابقات کشوری ، مقام های سوم ، چهارم ، پنجم و ششم در رشته های بسکتبال ، والیبال و هندبال را کسب کنند.
جمادی پور ابراز امیدواری کرد که امسال هم حداقل ۳۵ نفر از دانش آموزان به تیم های استان دعوت و در مسابقات کشوری که در تابستان برگزار می شود شرکت کنند.

ارسال نظر براي اين مطلب مسدود شده است.

Go to TOP
logo-samandehi