تاریخ انتشار:۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۵در ۹:۴۵ ق٫ظ کد خبر:9609

شهرام هروی سر مربی کمیته تیم ملی کارته شد

به گزارش مکران کمیته فنی فدراسیون کاراته در حالی رای به انتخاب سید شهرام هروی به عنوان سرمربی تیم ملی داد که به گواه اکثر کارشناسان رعایت عدالت مهمترین رکن در این انتخاب بود. به گزارش سایت هنرهای رزمی به نقل از فدراسیون کاراته، خبرگزاری مهر امروز ...

به گزارش مکران

کمیته فنی فدراسیون کاراته در حالی رای به انتخاب سید شهرام هروی به عنوان سرمربی تیم ملی داد که به گواه اکثر کارشناسان رعایت عدالت مهمترین رکن در این انتخاب بود.
به گزارش سایت هنرهای رزمی به نقل از فدراسیون کاراته، خبرگزاری مهر امروز در تحلیلی به بررسی انتخاب سرمربی تیم ملی کاراته پرداخته است. در این تحلیل آمده است: کمیته فنی فدراسیون کاراته روز سه شنبه با هدف انتخاب سرمربی تیم ملی تشکیل جلسه داد و در نهایت از میان سه گزینه مورد نظر، سید شهرام هروی با ۸ رای به عنوان سرمربی انتخاب شد. علیرضا سلیمانی ۵ رای کسب کرد و غلامرضا دباغیان هم که با حمایت از هروی انصراف داده بود.
هر سه گزینه مورد نظر اعضای کمیته فنی مورد وثوق جامعه کاراته و مربیان کارنامه دار کاراته ایران هستند که انتخاب هر کدام می توانست با اتخاذ یک رویه مناسب به نتایج مطلوب تیم ملی در مسابقات جهانی اتریش ختم شود.
مربیانی که روز سه شنبه برای هدایت تیم ملی برنامه های خود را ارائه داده و از آن دفاع کردند هر کدام نماینده ای از یک جریان یا یک طیف خاص در جامعه کاراته بودند و با احترامی که برای سلیمانی و دباغیان قائلیم باید از هروی که طی سالهای گذشته همواره یکی از اعضای کادر فنی تیمهای ملی بوده به عنوان بهترین انتخاب یاد کنیم که در بین اعضای تیم ملی هم مقبولیت خاص خود را دارد.
هر چند در بین اعضای کمیته فنی و برخی افراد با نفوذ در کاراته بودند کسانی که برای رای آوردن گزینه مورد نظرخود تلاش زیادی داشتند ولی خروجی تصمیم کمیته فنی چیزی نبود که برخی آقایان انتظار آن را داشتند.
در واقع فرایندی که این بار در کاراته بدعتی تازه بود که طباطبایی پایه گذار آن بود و نوعی جدید از اجرای عدالت بود که امید می رود از سوی مسئولان آینده فدراسیون نیز تداوم داشته باشد.
با انتخاب شهرام هروی حاشیه های مربوط به انتخاب سرمربی تیم ملی به پایان رسید و امیدواریم جامعه کاراته به خصوص مدعیان مربیگری تیم ملی دست از حاشیه سازی بردارند و اجازه دهند او در کمال آرامش همکاران خود در کادر فنی را انتخاب کند. کاراته ایران باید قدرت واقعی خود را در مسابقات جهانی اتریش به نمایش بگذارد و این مهم میسر نمی شود مگر با همفکری و همدلی همه اهالی کاراته.انتهای پیام

اخبار مرتبط

ارسال نظر براي اين مطلب مسدود شده است.

Go to TOP
logo-samandehi