تاریخ انتشار:۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۵در ۲:۱۵ ق٫ظ کد خبر:9623

کشف ۷ هزار و ۵۰۰ لیتر مشروبات الکلی دست ساز در میناب

روز گذشته نیروی انتظامی شهرستان میناب موفق شد یک کارگاه مشروب سازی را در میناب کشف و معدوم کند. سرهنگ مجید حاجی زاده فرمانده نیروی انتظامی شهرستان میناب گفت: ماموران پلیس امنیت و اطلاعات عمومی شهرستان در راستای اجرای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی و پاکسازی نقاط ...

۶۰۸۸۲۱

روز گذشته نیروی انتظامی شهرستان میناب موفق شد یک کارگاه مشروب سازی را در میناب کشف و معدوم کند.
سرهنگ مجید حاجی زاده فرمانده نیروی انتظامی شهرستان میناب گفت: ماموران پلیس امنیت و اطلاعات عمومی شهرستان در راستای اجرای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی و پاکسازی نقاط و محلات آلوده ، با انجام کار اطلاعاتی و همکاری شهروندان، یک کارگاه تهیه و تولید مشروبات الکلی دست ساز کشف و شناسایی کردند.
وی افزود: ماموران پس از هماهنگی قضایی به محل اعزام ، که در بازرسی از منزل و کارگاه موفق به کشف ۷ هزار و ۵۰۰ لیتر مشروبات الکلی دست ساز و تعدادی وسایل و ابزارآلات تهیه و ساخت مشروبات الکلی شدند.
به گفته فرمانده نیروی انتظامی میناب ، تولیدکنندگان شناسایی و مراحل دستگیری آنان ادامه دارد.
حاجی زاده همچنین از جمع آوری ۶ معتاد کارتن خواب و معدوم کردن وسایل و مسروقه و اسقاطی آنان خبر داد و گفت: مامورین انتظامی پس از اطلاع یکی از شهروندان مینابی از مخفی گاه و محل زندگی در زیر پل میناب ، بلافاصله به محل اعزام ، معتادین را جمع آوری و به کمپ اعتیاد بندرعباس اعزام کردند.

بازدیدها: ۶۲

ارسال نظر براي اين مطلب مسدود شده است.

Go to TOP
logo-samandehi