تاریخ انتشار:18 اردیبهشت 1395در 12:49 ب.ظ کد خبر:9833

تابش:۱۶۷ نفرعضو فراکسیون امید شدند

تابش: ۱۶۷ نفر عضو فراکسیون امید مجلس دهم شدند نماینده منتخب مردم اردکان در مجلس دهم گفت: ۱۶۷ نفر از منتخبین مجلس دهم عضو فراکسیون امید شدند که به جز تعدادی از آنها، مابقی میثاق نامه را امضا کردند. محمدرضا تابش در نشست هم اندیشی منتخبین فراکسیون ...

تابش: ۱۶۷ نفر عضو فراکسیون امید مجلس دهم شدند

نماینده منتخب مردم اردکان در مجلس دهم گفت: ۱۶۷ نفر از منتخبین مجلس دهم عضو فراکسیون امید شدند که به جز تعدادی از آنها، مابقی میثاق نامه را امضا کردند.

محمدرضا تابش در نشست هم اندیشی منتخبین فراکسیون امید گفت: رای اعضای فراکسیون امید در مورد رییس و هیات رئیسه مجلس دهم تعیین کننده خواهد بود.

وی با بیان اینکه حضور مردم در انتخابات آشکار کرد که به دنبال تغییر و اصلاح امور هستند ادامه داد: نمایندگان مجلس دهم نیز نباید از این مسیر فاصله بگیرند.

تابش تصریح کرد: به مجلسی مستقل که نقش نظارتی و قانونگذاری خویش را که در آن دغدغه های مردم را با اقتدار پیگیری می کند نیازمندیم و برنامه های دولت را با خواسته های خود مغایر نمی بینیم.

به گزارش ایرنا، عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات تصریح کرد: بر این نکته اذعان داریم که برجام انجام شده و برای تحقق خواسته های رهبری و برنامه های رئیس جمهوری باید گام های جدیدی را برداریم.

بازدیدها: ۲۷

اخبار مرتبط

ارسال نظر براي اين مطلب مسدود شده است.

Go to TOP
logo-samandehi