تاریخ انتشار:21 اردیبهشت 1395در 10:13 ق.ظ کد خبر:9878

دکتر روحانی:دولت ناچار است بار خطای سال های گذشته راهم بردوش بکشد

روحانی: آیت‌الله‌هاشمی ۸ سال بعنوان رییس جمهور ایران به کشور خدمت کرد/ برجام دست مارا برای فعالیت باز کرده است رییس‌جمهور از آیت‌الله هاشمی رفسنجانی و سردار سلیمانی به عنوان افتخارات جمهوری اسلامی ایران و استان کرمان یاد کرد.رئیس دولت تدبیر و امید با اشاره به ...

روحانی: آیت‌الله‌هاشمی ۸ سال بعنوان رییس جمهور ایران به کشور خدمت کرد/
برجام دست مارا برای فعالیت باز کرده است
رییس‌جمهور از آیت‌الله هاشمی رفسنجانی و سردار سلیمانی به عنوان افتخارات جمهوری اسلامی ایران و استان کرمان یاد کرد.رئیس دولت تدبیر و امید با اشاره به اینکه عده‌ای می پرسند برجام چه کرده است؟ گفت: برجام دست ما را برای فعالیت باز کرده است.

مکران:

 حجت‌الاسلام و المسلمین حسن روحانی در بیست و هفتمین سفر استانی خود صبح روز سه شنبه وارد استان کرمان شد و در جمع مردم کرمان ضمن اشاره به افتخارات این استان در دوران بعد ازانقلاب اسلامی به شخصیت‌هایی از جمله حضور شخصیت بزرگ شهید باهنر اشاره کرد و گفت: استان کرمان افتخارات بزرگی در طول تاریخ داشته است و آیت‌الله هاشمی رفسنجانی یکی از آن‌هاست که شخصیتی برجسته در انقلاب اسلامی است و سال‌ها به عنوان رئیس مجلس شورای اسلامی به کشور خدمت کرده است.

به گزارش مکران، وی با اشاره به این‌که «آیت‌الله هاشمی ۸ سال به عنوان‌ رئیس‌جمهور ایران به کشور خدمت کرد» تصریح کرد:‌ ایشان قریب به ۲۰ سال است که به عنوان رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام فعالیت دارند. همچنین فرمانده دوران جنگ تحمیلی بودند و ایثار و فداکاری‌های بسیاری در دوران زندگی خود برای مردم کشور عزیزمان ایران و حتی دنیای اسلام داشته‌اند و امیدواریم مردم مثل گذشته از وجود این عالم دانای پر افتخار بهره برده و استفاده کند.

وی همچنین با بیان این‌که «از دیگر افتخارات استان کرمان سردار عزیز حاج قاسم سلیمانی است» خاطرنشان کرد:‌ من با سردار سلیمانی آشنایی و رفاقتم مربوط به دوران جنگ تحمیلی است. وقتی که ثارالله در حد یک گردان بود و در نهایت به عنوان لشگر ۴۱ ثارالله یکی از لشگرهای قدرتمند ما در میدان دفاع مقدس در جنگ ۸ ساله در برابر متجاوزین بود و امروز هم لشگری پرقدرت در کشور ماست و سال‌ها استان قدرتمند کرمان امنیت شرق کشورمان را به عهده داشته است.

رئیس جمهور در ادامه افزود:‌امروز در افغانستان، عراق، سوریه، فلسطین و لبنان هر جا را که نگاه می‌کنیم جای پای رشادت‌ها و دلاوری‌های سردار سلیمانی را می‌بینیم.

روحانی در ادامه با اشاره به تاسیس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی اظهار کرد: سپاه روز اول تا به امروز همیشه در مشکلات به عنوان نیروی پیشتاز ملت حضور داشته است. سال‌های اول انقلاب سپاه از کشور در برابر گروهک‌ها و توطئه‌ی قدرت‌های بزرگ حفاظت کرد و آن روز که جنگ نابرابر و ظالمانه‌ای بر ما تحمیل شد سپاه به عنوان یک نیروگاه قدرتمند در کنار بسیج و ارتش از کشور حفاظت کرد.سپاه همیشه پیشتاز حل مشکلات کشور بوده است. امروز هم سپاه نه تنها بار حفاظت از امنیت کشور را بر عهده دارد، بلکه مسئولیت امنیت کشورهای دیگری که از ما درخواست مساعدت دارند را نیز به دوش می‌کشد.سپاه برای دفاع از عتبات عالیات در عراق و سوریه و برای دفاع از مظلومان در لبنان، فلسطین و افغانستان حضور دارد و ما آرزوی سرافرازی بیشتر برای سپاه دلاور و بسیج قهرمان در همه صحنه‌های جهاد و مقاومت داریم.

رئیس دولت تدبیر و امید در بخش دیگری از اظهارات خود با یادآوری اینکه در یک شرایط ویژه و در یک منطقه‌ای با وجود مشکلات خاص خود قرار گرفته‌ایم افزود:‌ جناح‌بندی‌ها و دسته بندی‌ها در دوران رقابت شرایط خوبی را به وجود می‌آورد و ما در سایه‌ی رقابت می‌توانیم بهترین‌ها را بشناسیم و با آگاهی بهتر افراد شایسته‌تر را انتخاب کنیم، اما وقتی دوران رقابت‌های انتخاباتی گذشت باید بدانیم دیگر بحث جناح بندی‌ها و رو در روقرار گرفتن‌ها هم به پایان می‌رسد. امروز و پس از پایان انتخابات روز وحدت است و همه باید در صف واحد قرار بگیریم. امروز مجلس و دولت باید در کنار هم و دنبال حل مشکلات مردم باشند. مردم نه از دولت و نه از مجلس توقع اختلاف ندارند. مردم در این سال‌ها سختی‌ها را به جان تحمل کردند و مسئولیت خود را در انتخابات ایفا کردند و اکنون بعد از انتخابات خواست مردم همکاری و همفکری دولت و مجلس برای حل مشکلات است.

رئیس جمهور با ابراز امیدواری نسبت به مجلس دهم تصریح کرد:‌ انتظار این است که دولت و مجلس در کنار هم و همسو با یکدیگر برای رفع مشکلات مردم تلاش کنند.

رئیس جمهور با اشاره به اینکه امروز دولت با هدایت‌های رهبر فرهیخته انقلاب و حمایت‌های مردم به خوبی از پیچ سخت تاریخی عبور کرده است، گفت: ما دست به دست هم داده‌ایم و برجام را به فرجام رسانده‌ایم.

روحانی با اشاره به این که در گذشته در سراسر دنیا دشمنان به راحتی می‌توانستند علیه ایران سخن بگویند و ایران هراسی کنند تصریح کرد:‌ در دنیا به راحتی می‌توانستند از تهدید ایران حرف بزنند اما امروز بهانه جویی آنها به قدری کم شده که سخنشان نفوذی میان افکار عمومی جوامع مختلف ندارد. امروز روزی است که بعد از برجام دیگر مجبور نیستیم برای خریدمان بدون رقابت فقط به یک یا دو کشور مراجعه کنیم تا هر جنس با هر
کیفیت و قیمتی را به ما تحمیل کنند، بلکه امروز میدان رقابت پیش روی ما باز شده و دهها کشور آماده سرمایه گذاری در ایران هستند. در حالی که در گذشته پولمان را در حساب ما مسدود می‌کردند و برای سرمایه گذاری در کشورمان ده‌ها شرط می‌گذاشتند.

رئیس دولت تدبیر و امید با اشاره به اینکه عده‌ای می پرسند برجام چه کرده است؟ گفت: برجام دست ما را برای فعالیت باز کرده است.

روحانی خاطر نشان کرد:‌ در عرض ۴ ماه بعد از برجام ۳ میلیارد و ۴۱۸ میلیون دلار سرمایه گذاری مستقیم آغاز شده است و مجوز سرمایه گذاری برای حدود ۳ و نیم میلیارد دلار در طول ۴ ماه صادر شده و امروز مشغول ساز و کار برای عملیاتی کردن آن هستیم و برای قراردادهای دیگر در حال مذاکره هستیم. پس شرایط برای حرکت ملت آغاز شده و روزی است که باید با وحدت برای ساخت ایران آباد و آزاد دست به دست هم دهیم.

رئیس دولت یازدهم با بیان این که دولت ناچاراست بارخطای سال‌های گذشته را هم بر دوش بکشد گفت: به خطا دو میلیارد دلار از پول این مردم را در اختیار آمریکایی‌ها قرار دادند و در سال ۸۶ تا ۸۷ ده ماه فرصت طلایی بود که این پول را از دست آمریکا برهانند اما این که نشد جای سوال دارد و کمیته‌ای در حال بررسی آن است که به‌زودی گزارش خواهد داد و مردم از اهمال گذشتگان مطلع می‌شوند.

روحانی تاکید کرد:‌ نخواهیم گذاشت این پول که متعلق به بانک مرکزی و ازآن ملت ایران است به راحتی از حلقوم آمریکایی‌ها فرو برود و در آینده نزدیک این پرونده را به دادگاه بین‌المللی خواهیم برد و تا احقاق حقوق ملت ایران مسیر حقوقی‌، سیاسی و بانکی خود برای بازگرداندن مال ملت به خزانه را ادامه خواهیم داد.

رئیس جمهور با اشاره به این که دوران انتخابات گذشته است گفت: انتخابات با حضور پرشور مردم به صورت افتخارآمیز تمام شد و امروز روز استفاده از فرصت‌هاست و باید خودمان را برای حرکت بزرگ آماده کنیم.

روحانی با اشاره به اینکه یکی از معضلات کشورمان مساله آب است خاطر نشان کرد: همه توان خود را برای حل معضل آب استان کرمان به کار خواهیم گرفت.

وی به برنامه‌های دولت برای استان کرمان اشاره کرد و گفت: برخی طرح‌ها درسال‌های ۹۵ و ۹۶ به اتمام می‌رسد و برخی از طرح‌ها طی ۴ سال آینده به اتمام خواهد رسید و برای اتمام برخی دیگر نیز با کمک کارآفرینان وسرمایه گذاران خصوصی اقدام خواهیم کرد و قول می‌دهم صندوق توسعه ملی با ۲ هزار میلیارد تومان به کمک طرح‌های استان کرمان بیاید.

روحانی با بیان این که کرمان استان بهشت معادن است و باید معادن آن را آباد کنیم تصریح کرد:‌ ما مردم کرمان را برای رفع مشکلاتشان تنها نخواهیم گذاشت و در همین سفر ۴۰ طرح و پروژه با اعتباری بالغ بر ۹۶۸ میلیارد تومان برای سال جاری و آینده در نظر خواهیم گرفت.

اخبار مرتبط

ارسال نظر براي اين مطلب مسدود شده است.

Go to TOP
logo-samandehi

https://techque.xyz/slot-gacor/

https://azbba.org/wp-includes/slot-gacor/

https://commongroundva.com/slot-gacor/

https://fmartbd.com/slot-gacor-hari-ini/

https://www.dermatude-shop.nl/wp-includes/slot-gacor/

https://aiplgurugram.com/nowyouseeme/

http://www.periodicosanjuan.com/wp-includes/slot-gacor/

https://azbba.org/wp-includes/slot-gacor/

https://plasticsurgeryuniverse.com/slot-gacor/

https://urbankitchen.shop/wp-includes/slot-gacor/

https://homedust.com/slot/

https://www.chemfreecarpetcleaning.com/slot-gacor-2022/

https://damyngheanhduc.com/wp-includes/slot-gacor/

https://www.letistitch.com/profile/daftar-slot-online-gampang-menang/profile

https://www.moralesfordistrict145.com/profile/daftar-slot-anti-rungkad-kalah-boncos/profile

https://www.pandararephotography.com/profile/daftar-10-judi-slot-online-jackpot-terbesar/profile

https://www.ccdt.org/profile/daftar-10-judi-slot-online-jackpot-terbesar/profile

https://www.wakamono-support.jp/profile/daftar-10-judi-slot-online-jackpot-terbesar/profile

https://www.infonorthcyprus.com/profile/daftar-10-judi-slot-online-jackpot-terbesar/profile

https://www.endersisland.org/profile/daftar-10-judi-slot-online-jackpot-terbesar/profile

https://www.ainfgib.com/profile/slot-gacor-hari-ini-terbaru/profile

https://www.aesthetics.school/profile/slot-gacor-hari-ini-terbaru/profile

https://www.magdalenasanchezblesa.com/profile/slot-gacor-hari-ini-terbaru-2022/profile

https://www.visitcomboyne.com/profile/slot-gacor-hari-ini-terbaru/profile

https://www.moralesfordistrict145.com/profile/slot-gacor-hari-ini-terbaru/profile

https://www.pandararephotography.com/profile/17-slot-gacor-gampang-menang/profile

https://www.ccdt.org/profile/17-slot-gacor-gampang-menang/profile

https://www.wakamono-support.jp/profile/17-slot-gacor-gampang-menang/profile

https://www.infonorthcyprus.com/profile/17-slot-gacor-gampang-menang/profile

https://www.endersisland.org/profile/17-slot-gacor-gampang-menang/profile

https://www.letistitch.com/profile/daftar-situs-judi-slot-terbaik-dan-terpercaya-no-1/profile

https://www.worsleyphysioclinic.co.uk/profile/daftar-situs-judi-slot-terbaik-dan-terpercaya-no-1/profile

https://www.magdalenasanchezblesa.com/profile/daftar-situs-judi-slot-terbaik-dan-terpercaya-no-1/profile

https://www.sacredearthmusic.com/profile/daftar-situs-judi-slot-terbaik-dan-terpercaya-no-1/profile

https://www.chemobrionics.eu/profile/slot-bonus-new-member/profile

https://www.worsleyphysioclinic.co.uk/profile/slot-bonus-new-member/profile

https://www.magdalenasanchezblesa.com/profile/slot-bonus-new-member/profile

https://www.magdalenasanchezblesa.com/profile/slot-bonus-new-member/profile

https://www.sacredearthmusic.com/profile/daftar-slot-bonus-new-member/profile

https://www.letistitch.com/profile/daftar-slot-bonus-new-member/profile

https://www.chemobrionics.eu/profile/situs-slot-terpercaya/profile

https://www.worsleyphysioclinic.co.uk/profile/situs-slot-terpercaya/profile

https://www.sacredearthmusic.com/profile/situs-slot-terpercaya/profile

https://www.letistitch.com/profile/situs-slot-terpercaya/profile

https://www.magdalenasanchezblesa.com/profile/daftar-situs-slot-terpercaya/profile

https://www.chemobrionics.eu/profile/daftar-situs-judi-slot-online-terpercaya/profile

https://www.magdalenasanchezblesa.com/profile/kumpulan-daftar-situs-judi-slot-online-terpercaya-2022/profile

https://www.sacredearthmusic.com/profile/kumpulan-daftar-situs-judi-slot-online-terpercaya-2022/profile

https://www.worsleyphysioclinic.co.uk/profile/kumpulan-daftar-situs-judi-slot-online-terpercaya-2022/profile

https://www.letistitch.com/profile/kumpulan-daftar-situs-judi-slot-online-terpercaya-2022/profile

https://www.chemobrionics.eu/profile/daftar-slot-gacor-gampang-menang/profile

https://www.worsleyphysioclinic.co.uk/profile/daftar-slot-gacor-gampang-menang/profile

https://www.magdalenasanchezblesa.com/profile/daftar-slot-gacor-gampang-menang/profile

https://www.sacredearthmusic.com/profile/daftar-situs-slot-gacor-gampang-menang/profile

https://www.moralesfordistrict145.com/profile/daftar-slot-anti-rungkad-kalah-boncos/profile

https://www.pandararephotography.com/profile/daftar-10-judi-slot-online-jackpot-terbesar/profile

https://www.ccdt.org/profile/daftar-10-judi-slot-online-jackpot-terbesar/profile

https://www.wakamono-support.jp/profile/daftar-10-judi-slot-online-jackpot-terbesar/profile

https://www.infonorthcyprus.com/profile/daftar-10-judi-slot-online-jackpot-terbesar/profile

https://www.endersisland.org/profile/daftar-10-judi-slot-online-jackpot-terbesar/profile

https://www.ainfgib.com/profile/slot-gacor-hari-ini-terbaru/profile

https://www.aesthetics.school/profile/slot-gacor-hari-ini-terbaru/profile

https://www.magdalenasanchezblesa.com/profile/slot-gacor-hari-ini-terbaru-2022/profile

https://www.visitcomboyne.com/profile/slot-gacor-hari-ini-terbaru/profile

https://www.moralesfordistrict145.com/profile/slot-gacor-hari-ini-terbaru/profile

https://www.pandararephotography.com/profile/17-slot-gacor-gampang-menang/profile

https://www.ccdt.org/profile/17-slot-gacor-gampang-menang/profile

https://www.wakamono-support.jp/profile/17-slot-gacor-gampang-menang/profile

https://www.infonorthcyprus.com/profile/17-slot-gacor-gampang-menang/profile

https://www.endersisland.org/profile/17-slot-gacor-gampang-menang/profile

https://www.letistitch.com/profile/daftar-situs-judi-slot-terbaik-dan-terpercaya-no-1/profile

https://www.worsleyphysioclinic.co.uk/profile/daftar-situs-judi-slot-terbaik-dan-terpercaya-no-1/profile

https://www.magdalenasanchezblesa.com/profile/daftar-situs-judi-slot-terbaik-dan-terpercaya-no-1/profile

https://www.sacredearthmusic.com/profile/daftar-situs-judi-slot-terbaik-dan-terpercaya-no-1/profile

https://www.chemobrionics.eu/profile/slot-bonus-new-member/profile

https://www.worsleyphysioclinic.co.uk/profile/slot-bonus-new-member/profile

https://www.magdalenasanchezblesa.com/profile/slot-bonus-new-member/profile

https://www.magdalenasanchezblesa.com/profile/slot-bonus-new-member/profile

https://www.sacredearthmusic.com/profile/daftar-slot-bonus-new-member/profile

https://www.letistitch.com/profile/daftar-slot-bonus-new-member/profile

https://www.chemobrionics.eu/profile/situs-slot-terpercaya/profile

https://www.worsleyphysioclinic.co.uk/profile/situs-slot-terpercaya/profile

https://www.sacredearthmusic.com/profile/situs-slot-terpercaya/profile

https://www.letistitch.com/profile/situs-slot-terpercaya/profile

https://www.magdalenasanchezblesa.com/profile/daftar-situs-slot-terpercaya/profile

https://www.chemobrionics.eu/profile/daftar-situs-judi-slot-online-terpercaya/profile

https://www.magdalenasanchezblesa.com/profile/kumpulan-daftar-situs-judi-slot-online-terpercaya-2022/profile

https://www.sacredearthmusic.com/profile/kumpulan-daftar-situs-judi-slot-online-terpercaya-2022/profile

https://www.worsleyphysioclinic.co.uk/profile/kumpulan-daftar-situs-judi-slot-online-terpercaya-2022/profile

https://www.letistitch.com/profile/kumpulan-daftar-situs-judi-slot-online-terpercaya-2022/profile

https://www.chemobrionics.eu/profile/daftar-slot-gacor-gampang-menang/profile

https://www.worsleyphysioclinic.co.uk/profile/daftar-slot-gacor-gampang-menang/profile

https://www.magdalenasanchezblesa.com/profile/daftar-slot-gacor-gampang-menang/profile

https://www.sacredearthmusic.com/profile/daftar-situs-slot-gacor-gampang-menang/profile

https://www.letistitch.com/profile/daftar-situs-slot-gacor-gampang-menang/profile

https://www.chemobrionics.eu/profile/slot-bet-kecil/profile

https://www.worsleyphysioclinic.co.uk/profile/slot-bet-kecil/profile

https://www.magdalenasanchezblesa.com/profile/daftar-slot-bet-kecil/profile

https://www.sacredearthmusic.com/profile/daftar-slot-bet-kecil/profile

https://www.letistitch.com/profile/daftar-slot-bet-kecil/profile

https://www.chemobrionics.eu/profile/daftar-bocoran-slot-gacor-malam-ini/profile

https://www.worsleyphysioclinic.co.uk/profile/daftar-bocoran-slot-gacor-malam-ini/profile

https://www.magdalenasanchezblesa.com/profile/daftar-bocoran-slot-gacor-malam-iniprofile/profile

https://www.sacredearthmusic.com/profile/daftar-bocoran-slot-gacor-malam-ini/profile

http://epusenergy.com/slot-gacor-maxwin/

http://epusenergy.com/rtp-slot-tertinggi-hari-ini/

http://epusenergy.com/bonus-slot-new-member-di-awal/

http://epusenergy.com/slot-bet-kecil/

https://epusenergy.com/slot-pragmatic-gacor-hari-ini/