تاریخ انتشار:۲۱ تیر ۱۳۹۵در ۴:۵۴ ب٫ظ کد خبر:10896

وزارت نیرو توان حل مشکل آب استان هرمزگان را ندارد

میناب - نماینده شرق هرمزگان در مجلس شورای اسلامی گفت: با شناختی که از وزارت نیرو دارم، وزارت نیرو توان حل مشکل استان هرمزگان را ندارد. به گزارش خبرنگار مکران (انصاری)، حجت الاسلام سید مصطفی ذوالقدر عصر دوشنبه در حاشیه بازدید از دشت میناب به همراه ...

میناب – نماینده شرق هرمزگان در مجلس شورای اسلامی گفت: با شناختی که از وزارت نیرو دارم، وزارت نیرو توان حل مشکل استان هرمزگان را ندارد.

به گزارش خبرنگار مکران (انصاری)، حجت الاسلام سید مصطفی ذوالقدر عصر دوشنبه در حاشیه بازدید از دشت میناب به همراه رئیس سازمان محیط زیست کشور بیان داشت: استان هرمزگان از یک منبع غنی آبی برخوردار است که با داشتن آن و مدیریت درست در وزارت نیرو مشکل آب بسیاری از استانهای حاشیه را می تواند تامین کند.

حجت الاسلام ذوالقدر عنوان داشت: وزارت نیرو به جای اینکه با برنامه ریزی دقیق برای حل مشکل بی آبی در استان هرمزگان چاره ای بیندیشد، به دور خود می چرخد.

نماینده شرق هرمزگان با بیان اینکه حضور خانم ابتکار در استان وشهرستان میناب نوید یک ابتکار جدی را به دنبال خواهد داشت گفت: معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان محیط زیست کشور علاوه بر چاره جویی و حل مشکل آب استان و شهرستان میناب برای حفاظت از دشت بحران زده این شهرستان و بقای اقلیم زیستی وجانوری در میناب با برنامه عمل کند.

ذوالقدر گفت: استان هرمزگان سالهاست که مشکل بی آبی دارد اما وزارت نیرو توان حل این مشکل را نداشته است در صورتی که با احداث آب شیرینکن که هزینه زیادی هم در بر ندارد می تواند مشکل استان را بهبود بخشد.

وی بیا بیان اینکه تا زمانی که نماینده شرق هرمزگان در مجلس شورای اسلامی حضور دارد نمی گذارد حقی از مردم این منطقه ضایع شود گفت: اگر لازم باشد این مشکل را با  فراخواندن وزراء دولت به مجلس پیگیری کرده تا از مردم حوزه انتخابیه حقی ضایع نشود.

 

اخبار مرتبط

ارسال نظر براي اين مطلب مسدود شده است.

Go to TOP
logo-samandehi