تاریخ انتشار:۱۷ آذر ۱۳۹۴در ۳:۲۳ ب٫ظ کد خبر:8224

تیم هسته‌ای با قاطعیت در مقابل غربی‌ها ایستادگی کند/ باید پرونده پی‌.ام‌.دی کامل بسته شود

امام جمعه نودژ گفت: باید تیم هسته‌ای با قاطعیت در مقابل غربی‌ها ایستادگی کند و تعهدات برجام را زمانی آغاز کند که آن‌ها دست از این قطعنامه‌ها برداشته و پرونده پی‌.ام‌.دی ایران را کامل ببندند. مکران:رضا احمدی‌نیک شامگاه دوشنبه در جمع خبرنگاران با اشاره به ۱۸ ...

امام جمعه نودژ گفت: باید تیم هسته‌ای با قاطعیت در مقابل غربی‌ها ایستادگی کند و تعهدات برجام را زمانی آغاز کند که آن‌ها دست از این قطعنامه‌ها برداشته و پرونده پی‌.ام‌.دی ایران را کامل ببندند.

مکران:رضا احمدی‌نیک شامگاه دوشنبه در جمع خبرنگاران با اشاره به ۱۸ آذر به عنوان روز وقف و آغار هفته وقف اظهار داشت: وقف سنت حسنه‌ای است که امروزه در جامعه ما غریب است و باید نسبت به آن فرهنگ‌سازی کرد.

وی با اشاره به اینکه وقف یکی از مصادیق بارز صدقه جاری است، ابراز داشت: امروزه وقف می‌تواند در عرصه اقتصاد مقاومتی برای جامعه بسیار راهگشا باشد، بنابراین باید تلاش بیشتری در راستای فرهنگ‌سازی آن در جامعه صورت گیرد.

احمدی‌نیک با اشاره به ۲۸ صفر سالروز رحلت جانگداز حضرت رسول اکرم(ص)، امام حسن مجتبی(ع) و روز جهانی حقوق بشر تصریح کرد: با ابراز تأسف روز جهانی حقوق بشر همان موضوعی است که دنیای غرب و استکبار جهانی هیچ بویی از آن نبرده است و فقط از آن استفاده ابزاری می‌کند.

وی اظهار داشت: امروزه کشور آمریکا بعد از قضیه برجام به بهانه‌های واهی علیه ملت ایران قطعنامه صادر می‌کنند که در ایران حقوق بشر وجود ندارد و این امر از عجایب روزگار و سازمان ملل است.

امام جمعه نودژ خاطرنشان کرد: باید تیم هسته‌ای با قاطعیت در مقابل آن‌ها ایستادگی کند و تعهدات برجام را زمانی آغاز کند که آن‌ها دست از این قطعنامه‌ها برداشته و پرونده پی‌ام‌دی ایران را کامل ببندند.

وی با گرامیداشت روز دانشجو بیان داشت: ۱۶ آذر روز دانشجو به عنوان روز مقاومت و ایستادگی دانشجویان این سرزمین در برابر استعمار و خودکامگی در دفتر تاریخ این سرزمین ثبت شده است.

وی بیان داشت: در واقع ۱۶ آذر نماد استکبارستیزی است، زیرا امروزه دانشجویان ما پرچمدار مبارزه با استکبار و استعمار هستند.

امام جمعه نودژ ابراز داشت: با ابراز تأسف امروزه برخی افراد تلاش می‌کنند که ماهیت و هویت دانشجویان کشور ایران را تغییر دهند و روحیه ضد‌استکباری را از آنان بگیرند.

وی با بیان اینکه امروزه بهترین مکان و فرصت در برگزاری جلسات سخنرانی در دانشگاه‌ها است، افزود: این امر یک زنگ خطر است، زیرا دانشگاه‌ها از مکان‌های نفوذ دشمنان است.

احمدی‌نیک با اشاره به اینکه اگر دانشجویان انقلابی و مومن از نفوذ دشمنان غفلت کنند، ضربات سنگینی خواهیم خورد، تصریح کرد: همان‌گونه که عده‌ای قلم‌شکسته علیه مقدسات و اربعین امام حسین(ع) قلم‌فرسایی و سخنرانی می‌کنند، این گروه معلوم‌الحال خیال می‌کنند، دوره اهانت و دهن‌کجی به مقدسات فرا رسیده است، اما کور خوانده‌اند.

وی عنوان کرد: ان‌شاء‌الله دانشجویان با بصیرت خود سیلی دیگری به آن‌ها خواهند‌ زد و ما باید در این راستا هوشیار باشیم و با بصیرت و حضور خود در صحنه نقشه آنان را خنثی کنیم.

بازدیدها: ۲۵

اخبار مرتبط

ارسال نظر براي اين مطلب مسدود شده است.

Go to TOP
logo-samandehi