تاریخ انتشار:۰۶ مهر ۱۳۹۵در ۱۲:۲۱ ب٫ظ کد خبر:12211

همه توان آموزش وپرورش قشم در خدمت پروژه مهر بوده است

نماینده وزارت آموزش وپرورش گفت: بکارگیری تمامی توانمندی ها، ظرفیت و پتانسیل موجود در شهرستان قشم در راستای اجرای مطلوب پروژه مهر این شهرستان ستودنی است. به گزارش مکران از بندرعباس؛ الهه شکرالله بابایی در بازدید از فعالیت های صورت گرفته در راستای پروژه مهر آموزش وپرورش ...

نماینده وزارت آموزش وپرورش گفت: بکارگیری تمامی توانمندی ها، ظرفیت و پتانسیل موجود در شهرستان قشم در راستای اجرای مطلوب پروژه مهر این شهرستان ستودنی است.

به گزارش مکران از بندرعباس؛ الهه شکرالله بابایی در بازدید از فعالیت های صورت گرفته در راستای پروژه مهر آموزش وپرورش شهرستان قشم گفت: اعضای ستادی پروژه مهر این شهرستان، مدیران مدارس، خیرین و شوراهای شهر و روستای این جزیره ارتباط و تعامل مطلوبی در پروژه مهر مدارس با یکدیگر داشته اند.

وی اضافه کرد: آموزش وپرورش قشم تمامی ظرفیتها و توانمندی های شهرستان در راستای ارتقاء وضعیت آموزشی وپرورشی مدارس بکار گرفته است.همراهی و حضور مسئولین شهرستان قشم در آماده سازی جامعه و مدارس برای ورود دانش آموزان ستودنی است.

بابایی پروژه مهر مدارس را از فعالیت های مهم کشور یادکرد و خاطر نشان ساخت: پروژه مهر آموزش وپرورش با هدف استفاده از تمامی ظرفیت های کشور و آماده سازی مدارس و جامعه جهت یکی از مهم ترین رخداد های هر کشوری یعنی تربیت نیروی انسانی کارآمد شکل گرفته است.

این مسئول تصریح کرد: برای برخورداری از نیروی کارآمد و تربیت نیروی انسانی باید زیر ساخت ها و ابزار مناسب برای آن فراهم آورد که در این راستا کمک همه اقشار جامعه لازم وضروری است.

لازم به ذکر است بازدید از مستندات کمیته های ستادی پروژه مهر از جمله صورت جلسات، آماده سازی و تجهیز مدارس، رنگ آمیزی و شعار نویسی، اطلاع رسانی و نشر اخبار، مدارس تخریبی، نهضت سوادآموزی، مکاتبات حوزه ها و بازدید میدانی از چندین مدرسه شهرستان صورت گرفت.

انتهای پیام/

آزادکویک

اخبار مرتبط

ارسال نظر براي اين مطلب مسدود شده است.

Go to TOP