تاریخ انتشار:۰۷ دی ۱۳۹۷در ۴:۰۴ ب٫ظ کد خبر:18572

فرماندار قشم: توسعه پایدار نیازمند مشارکت مردمی است

به گزارش خبرگزاری مکران از قشم، فرماندار شهرستان قشم توسعه پایدار منطقه را نیازمند مشارکت مردمی دانست و گفت: بنیاد علوی با ایجاد زیرساخت‌های لازم در جزایر برای بهره‌برداری از منابع خدادای، زمینه مشارکت های مردمی را تقویت کند. علیرضا نصری در نشست بررسی روند اجرای ...

به گزارش خبرگزاری مکران از قشم، فرماندار شهرستان قشم توسعه پایدار منطقه را نیازمند مشارکت مردمی دانست و گفت: بنیاد علوی با ایجاد زیرساخت‌های لازم در جزایر برای بهره‌برداری از منابع خدادای، زمینه مشارکت های مردمی را تقویت کند.

علیرضا نصری در نشست بررسی روند اجرای طرح های توسعه ای، گردشگری جزیره لارک با مشارکت بنیاد علوی، افزود: نهادهای حمایتی توسعه ای می توانند با تامین زیر ساخت های رفاهی گردشگری به رونق شغلی و پیشرفت و توسعه جزایر کمک کنند.

او بیان کرد: اختصاص شناور برای تردد در چندین نوبت شبانه روز یکی از درخواست های مهم ساکنین جزیره لارک است.

فرماندار شهرستان قشم تصریح کرد: اعطای تسهیلات برای این کار، موضوعی است که در سه سال گذشته از جهات مختلف مورد بررسی قرار گرفت و کاملا منتفی و خارج از توان و صرفه اقتصادی برای اهالی می باشد.

نصری از نیاز مادر باردار یا بیماران برای رساندن به بیمارستان در هر ساعت شبانه روز و تردد دانش آموزان مدارس شبانه روزی در خارج از جزیره را از دلایل ضرورت اختصاص شناور برای تردد در ساعات مختلف یاد کرد.

فرماندار شهرستان قشم، خاطر نشان کرد: در نوروز سالجاری بیش از ۱۵ هزار گردشگر به جزیره لارک سفر کردند.

او تسریع در تامین زیر ساخت های رفاهی را مهم ترین خدمت به مردم این جزیره ذکر کرد.

نصری اظهار داشت: جزایر ما دارای منابع و ظرفیت های ارزشمندی هستند که در صورت ایجاد زیر ساخت ها، تولید شغل دور از دسترس نخواهد بود.

او با اشاره به اینکه بنای دولت تدبیر و امید بر جلب مشارکت مردم برای ایجاد اشتغال و توسعه پایدار است از بنیاد علوی به عنوان یک نهاد فعال در حوزه محرومیت زدایی خواست، ایجاد زیر ساخت های مورد نیاز برای استفاده مردم از منابع خدادای در جهت رونق معیشت خود را با سرعت به انجام رساند.

اخبار مرتبط

ارسال نظر براي اين مطلب مسدود شده است.

Go to TOP
logo-samandehi