تاریخ انتشار:14 دی 1395در 11:24 ق.ظ کد خبر:13670

اعزام گروه نمایشی لیبوک جاسک به بیست و هشتمین جشنواره تئاتر فجر

به گزارش مکران عبدالرحمن لشکری زاده سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد شهرستان جاسک گفت: گروه نمایش لیبوک جاسک نماینده تئاتر هرمزگان به بیست و هشتمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر اعزام شد. وی افزود:گروه نمایش لیبوک یکی از افتخارات تئاتر هرمزگان می باشد که در سال ...

به گزارش مکران عبدالرحمن لشکری زاده سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد شهرستان جاسک گفت: گروه نمایش لیبوک جاسک نماینده تئاتر هرمزگان به بیست و هشتمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر اعزام شد.
وی افزود:گروه نمایش لیبوک یکی از افتخارات تئاتر هرمزگان می باشد که در سال گذشته با نمایش خیره کننده آن که گفت آری، آن که گفت نه، مخاطبین و هیأت داوران را متحیر ساختند و به جشنواره فجر راه پیدا کردند.

عبدالرحمن لشکری زاده ادامه داد و بیان کرد: امسال نیز در سال ۹۵ باز هم گروه نمایش لیبوک جاسک در تئاتر هرمزگان خیره کننده ظاهر شد و با کار زیبای دون کامیلو با رأی نهایی هیأت داوران برای دومین بار متوالی جواز حضور در بیست و هشتمین جشنواره تئاتر فجر را کسب نمود و هم اینک این گروه نمایشی جهت حضور، به دبیرخانه جشنواره معرفی و در استان فارس، شهرستان شیراز حاضر شدند.

سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی جاسک تصریح و خاطر نشان کرد: تئاتر جاسک پیشینه ای بسیار بلند در استان هرمزگان دارد، اما متاسفانه در برهه ای از زمان هویتش را از دست داده بود تا اینکه به همت هنرمندان بااستعداد، دلسوز و پای کار جاسکی  در عرصه تئاتر، بار دیگر توانستند جایگاه نمایش این شهرستان را به روزهای آرمانی و اوج خود بازگردانند.

حسام بختیار

بازدیدها: ۲۲

اخبار مرتبط

ارسال نظر براي اين مطلب مسدود شده است.

Go to TOP
logo-samandehi