تاریخ انتشار:۱۱ شهریور ۱۳۹۸در ۱:۳۰ ب٫ظ کد خبر:20671

پیام تسلیت رئیس دانشگاه به مناسبت ماه محرم

به گزارش مکران دکتر خیری رئیس دانشگاه پیام نور هرمزگان با ارسال پیامی آغاز ماه محرم را به همگان تسلیت گفت. در متن پیام آمده است: عاشورا، مائده بزرگ روح انسان است در تداوم اعصار، تجسم اعلای وجدان بزرگ است در دادگاه روزگار، صلابت شجاعت انسان است ...

به گزارش مکران دکتر خیری رئیس دانشگاه پیام نور هرمزگان با ارسال پیامی آغاز ماه محرم را به همگان تسلیت گفت.

در متن پیام آمده است:

عاشورا، مائده بزرگ روح انسان است در تداوم اعصار، تجسم اعلای وجدان بزرگ است در دادگاه روزگار، صلابت شجاعت انسان است در تجلّی گاه ایمان، تجلّی کعبه است در میقات خون.

با آغاز ماه محرم، صحنه کربلا و حماسه تاریخی سالار شهیدان که لحظه به لحظه آن درس بزرگی از ایمان، مقاومت، شجاعت، از خودگذشتگی، ایثار و جوانمردی بود، از نظر می گذرد.

فرا رسیدن ماه محرم و شهادت مظلومانه سالار شهیدان و سرور آزادگان حضرت امام حسین علیه السلام و یاران باوفایش را به حضرت ولی عصر(عج)، رهبر معظم انقلاب؛ حضرت آیت الله خامنه ای(مد ظله العالی)، دانشگاهیان معزز و همشهریان گرامی و همه شیفتگان آن حضرت تسلیت عرض می نمایم .

امروز نیز ضرورت دارد دانشگاهیان ما در جهت تعمیق آموزه های والای نهضت حسینی در جامعه و ترویج ارزشهای اسلامی و اخلاقی حرکتی در خور شأن و جایگاه این نهضت داشته باشند که بی تردید این اقدام می تواند راهگشای بسیاری از مسائل و مشکلات کنونی باشد.

اینجانب فرارسیدن این ایام را به تمامی اعضای هیات علمی، کارکنان، دانشجویان و آینده سازان این کشور، تسلیت عرض می کنم و از خداوند یکتا می خواهم که بحق  شب ها و روزهای عزیز عزاداری، دعای تمامی ستمدیدگان و دردمندان را مستجاب نماید.

 

          دکتر محمد خیری

رئیس دانشگاه پیام نور هرمزگان

اخبار مرتبط

۱ ديدگاه مطلب براي " پیام تسلیت رئیس دانشگاه به مناسبت ماه محرم " ارسال شده است.

Go to TOP
logo-samandehi