تاریخ انتشار:۲۸ شهریور ۱۳۹۸در ۸:۰۳ ب٫ظ کد خبر:20744

امام جمعه ونماینده ولی فقیه کرمان:مامور به ایجاد صلح و وحدت هستیم

مامور به ایجاد صلح و وحدت هستیم نماینده ولی فقیه در استان کرمان گفت:ما مامور به ایجاد وحدت وصلح هستیم واز تفرقه نهی شده ایم. مامور به ایجاد صلح و وحدت هستیمبه گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمان نماینده ولی فقیه در استان ...

مامور به ایجاد صلح و وحدت هستیم
نماینده ولی فقیه در استان کرمان گفت:ما مامور به ایجاد وحدت وصلح هستیم واز تفرقه نهی شده ایم.
مامور به ایجاد صلح و وحدت هستیمبه گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمان نماینده ولی فقیه در استان کرمان در سومین گردهم آیی سران طوایف جنوب و شرق کرمان گفت: خدای متعال می‌فرماید اگر بعضی از امور ومسائل در مناسبات اجتماعی رعایت نشود به برخی از اختلافات درگیرتان می کنم .

او افزود:قبل از اسلام اگر کسی کشته می شد طایفه مقابل هم یک نفر را می کشتند که اسلام خط بطلانی بر همه این موارد کشید.

علیدادی سلیمانی بیان کرد:بخشی از زکات صرف وحدت میشود وخدمت به مردم خیلی مهم و اساسی است که در متون روایی مانیز بر آن تاکید شده است.

امام جمعه کرمان افزود: اگر کسی قدمی برای خدمت به مردم و رفع اختلاف بردارد برای ان قدم ثوابی به اندازه قدمی است که در صفا و مروه برمی دارید.

او بیان داشت:ایجاد وحدت و صلح این از مهم‌ترین دستوراتی است که به آن ماموریم و نقطه مخالف آن را که تفرقه و اختلاف است که کاملا با آن مخالف هستیم.

حجت الاسلام والمسلمین علیدادی سلیمانی با اشاره به اینکه برگزاری این همایش باعث پیشرفت وآبادانی می شود،افزود:وحدت، خدمت و امنیت سه بحث بسیار مهم است که همگان باید آن را رعایت کنند.

کمالی پور نماینده مردم جیرفت و عنبرآباد در مجلس شورای اسلامی نیز در همایش امنیت پایدار در جنوب گفت: هر جا کار را به مردم سپردیم توفیق حاصل پیدا کردیم امروز سران طوایف و علما جمع شده اند بارقه امیدی است.

او بیان داشت:در کنار ایجاد امنیت به اقتصاد و اشتغال مردم توجه بیشتری کنیم که شاهد توسعه اقتصاد منطقه باشیم.

سردار ناظری فرمانده انتظامی استان هم در این همایش گفت:امنیت ملی در گرو وحدت ملی است کشورما توانسته در گستردگی مرز‌ها توانسته امنیت را در میان مردم حفظ کند

او افزود:دشمن تلاش دارد که بین مردم و طوایف اختلاف ایجاد کند، اما نقش سران طوایف بسیار موثر بوده که نقشه‌های دشمن را خنثی کرده است.

فرمانده انتظامی استان کرمان گفت: نقشه‌های شوم دشمن را با کلام و راهنمایی خود و نقش ارزشمندی که داری جوانان را کنترل کنید وسران طوایف در حوزه امنیت نقش بیار مهم و ارزشمندی داشته و دارند.

او تصریح کرد:وجود سران طوایف همراه وهمدل در جنوب وشرق کرمان یک نعمت الهی است و این نعمت کمک کرده که شاهد امنیت بسیار خوبی در سطح جامعه باشیم.

كلمات كليدي:

اخبار مرتبط

ارسال نظر براي اين مطلب مسدود شده است.

Go to TOP
logo-samandehi