تاریخ انتشار:۱۲ آذر ۱۳۹۸در ۸:۲۲ ب٫ظ کد خبر:21011

۵۸ داوطلب نمایندگی در استان کرمان ثبت‌نام کردند

۵۸ داوطلب نمایندگی در استان کرمان ثبت‌نام کردند به گزارش ایرنا ایرنا - به گفته رییس ستاد انتخابات استان کرمان با احتساب آمار روزهای گذشته و همچنین قطعی شدن ثبت نام افراد در سومین روز ، جمع افرادی که برای انتخابات مجلس یازدهم در این ...

۵۸ داوطلب نمایندگی در استان کرمان ثبت‌نام کردند
به گزارش ایرنا ایرنا – به گفته رییس ستاد انتخابات استان کرمان با احتساب آمار روزهای گذشته و همچنین قطعی شدن ثبت نام افراد در سومین روز ، جمع افرادی که برای انتخابات مجلس یازدهم در این استان تاکنون نام نویسی کرده اند به ۵۸ نفر رسیده است .

محمدصادق بصیری شامگاه سه شنبه در گفت و گو با خبرنگاران افزود: از این تعداد ثبت نامی هفت نفر خانم و مابقی مرد هستند .

وی اضافه کرد : تعداد ۲۱ نفر شامل ۱۸ مرد و سه زن از استان کرمان در سومین روز از ثبت نام داوطلبان مجلس یازدهم با مراجعه به فرمانداری ها و وزارت کشور ثبت نام کردند.

به گفته بصیری چهار نفر از حوزه انتخابیه کرمان و راور، زرند و کوهبنان یک نفر، سیرجان و بروسیر سه نفر، جیرفت و عنبرآباد سه نفر، رفسنجان و انار چهار نفر، کهنوج، فاریاب، قلعه گنج، منوجان و رودبار جنوب یک نفر، بافت، رابر و ارزوئیه یک نفر و مجموعا ۲۱ نفر ثبت نام کردند.

رئیس ستاد انتخابات استان کرمان اظهار داشت: تاکنون هیچ کدام از نمایندگان فعلی مردم استان در مجلس شورای اسلامی ثبت نام نکرده اند.

در اولین روز از ثبت نام داوطلبان ۲۰ نفر و در روز دوم ۱۷ نفر برای شرکت در انتخابات مجلس یازدهم نام نویسی کرده بودند.

استان کرمان در مجلس شورای اسلامی دارای ۱۰ کرسی نمایندگی از ۹ حوزه انتخابیه است.

واستان کرمان با ۹حوزه انتخابیه دارای ۱۰کرسی نمایندگی در مجلس شورای اسلامی است .

اخبار مرتبط

ارسال نظر براي اين مطلب مسدود شده است.

Go to TOP
logo-samandehi