تاریخ انتشار:18 مهر 1400در 10:24 ب.ظ کد خبر:23049

متن حکم انتصاب مهدی دوستی به عنوان استاندار جدید هرمزگان از سوی رئیس جمهور

متن حکم انتصاب مهدی دوستی به عنوان استاندار جدید هرمزگان از سوی رئیس جمهور با توجه به پیشنهاد وزیر محترم کشور و به استناد مصوبه جلسه مورخ ۱۴۰۰/۰۷/۱۱ هیأت محترم وزیران، نظر به تجارب ارزنده و سوابق اجرایی جنابعالی، به موجب این حکم به سمت "استاندار ...

متن حکم انتصاب مهدی دوستی به عنوان استاندار جدید هرمزگان از سوی رئیس جمهور

با توجه به پیشنهاد وزیر محترم کشور و به استناد مصوبه جلسه مورخ ۱۴۰۰/۰۷/۱۱ هیأت محترم وزیران، نظر به تجارب ارزنده و سوابق اجرایی جنابعالی، به موجب این حکم به سمت “استاندار هرمزگان” منصوب می شوید.

امید است با اتکال به خداوند متعال و با روحیه انقلابی، پاکدستی، فسادستیزی و اهتمام به مفاد عهدنامه مدیران دولت مردمی، در گره گشایی از مشکلات مردم استان، تحقق عدالت و پیشرفت و رفع فقر و تبعیض، کوشا باشید و در توسعه زیرساخت‌های استان به ویژه در حوزه اقتصاد دریا و اقتصاد انرژی و همچنین ارتقای موقعیت استان در زمینه گردشگری با استفاده از ظرفیت جوانان مستعد آن استان و تعامل بایسته با کلیه دستگاه‌های اجرایی و نهادهای انقلاب اسلامی مجدانه تلاش کنید.

توفیقات آن جناب را در انجام وظایف محوله، خدمت‌رسانی به مردم و تحقق آرمان‌های نظام اسلامی به ویژه بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی از درگاه خداوند متعال خواستارم.

Njinews.ir

بازدیدها: ۲۲۳

اخبار مرتبط

ارسال نظر براي اين مطلب مسدود شده است.

Go to TOP
logo-samandehi