تاریخ انتشار:۰۸ آذر ۱۳۹۳در ۳:۲۶ ق٫ظ کد خبر:3007

افزایش نمایندگان جنوب کرمان ضروری است/ هیئت رئیسه مجلس پیگری لایحه دولت را سرعت دهد

نماینده مردم جنوب کرمان در مجلس شورای اسلامی: افزایش نمایندگان جنوب کرمان ضروری است/ هیئت رئیسه مجلس پیگری لایحه دولت را سرعت دهد خبرگزاری شبستان: نماینده پنج شهرستان جنوب کرمان با اظهار تاسف از عدم رای گرفتن یک فوریت لایحه افزایش نمایندگان مجلس شورای اسلامی ...

نماینده مردم جنوب کرمان در مجلس شورای اسلامی:

افزایش نمایندگان جنوب کرمان ضروری است/ هیئت رئیسه مجلس پیگری لایحه دولت را سرعت دهد

خبرگزاری شبستان: نماینده پنج شهرستان جنوب کرمان با اظهار تاسف از عدم رای گرفتن یک فوریت لایحه افزایش نمایندگان مجلس شورای اسلامی بیان داشت: این لایحه به صورت عادی به صحن می آید، اما هیئت رئیسه می تواند به روند پیگری آن سرعت دهد.

حجت الاسلام محمدرضا امیری، نماینده مردم شهرستان های فاریاب، کهنوج، قلعه گنج، منوجان و رودبار در جنوب کرمان، امروز (۶ آذر) در مصاحبه تلفنی با خبرنگار خبرگزاری شبستان در جیرفت با اظهار تاسف از عدم رای گرفتن یک فوریت لایحه افزایش نمایندگان مجلس شورای اسلامی بیان داشت: این لایحه به صورت عادی به صحن مجلس می آید

وی با بیان ضرورت های افزایش نمایندگان جنوب کرمان و به خصوص حوزه انتخابیه خودش با وجود پنج شهرستان گسترده و محروم خاطرنشان کرد: نمایندگان محترم باید با دیدگاه کلان به این مسئله نگاه کنند که طبق قانون اساسی حق مردم رعایت شود.

نماینده پنج شهرستان جنوب کرمان افزود: هیئت رئیسه مجلس می تواند به روند پیگیری این لایحه سرعت ببخشد به گونه ای که افزایش نمایندگان در انتخابات پیش روی مجلس شورای اسلامی صورت گیرد.

اخبار مرتبط

ارسال نظر براي اين مطلب مسدود شده است.

Go to TOP
logo-samandehi