تاریخ انتشار:08 مهر 1395در 12:17 ب.ظ کد خبر:12302

بازدید از بیمارستان پیامبر اعظم (ص) قشم و پروژه جزیره سالم هرمز

رییس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی هرمزگان به همراه معاون بهداشتی و معاون درمان دانشگاه به طور سر زده از بیمارستان پیامبر اعظم (ص) شهرستان قشم و پروژه جزیره سالم هرمز بازدید کردند. به گزارش مکران از بندرعباس؛ دکتر سید حسین داودی در این ...

رییس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی هرمزگان به همراه معاون بهداشتی و معاون درمان دانشگاه به طور سر زده از بیمارستان پیامبر اعظم (ص) شهرستان قشم و پروژه جزیره سالم هرمز بازدید کردند.

به گزارش مکران از بندرعباس؛ دکتر سید حسین داودی در این بازدید که به مناسبت دهه ولایت و اعیاد قربان و غدیر انجام شد ، با تبریک اعیاد قربان و غدیر به پرسنل و بیماران با حضور در بخشهای مختلف بیمارستان پیامبر اعظم (ص) قشم  از بیماران عیادت کرد.

این دانشگاه در حاشیه عیادت از بیماران،از نزدیک به بررسی نحوه ی ارائه خدمات به بیماران پرداخت و با بیماران و پرسنل گفتگوی صمیمانه داشت و دکتر دولت آبادی ،مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان قشم نیز با ارائه توضیحاتی به اقدامات انجام شده در راستای ارتقاء خدمات به مراجعین و بیماران اشاره کرد.

دکتر داودی ،رییس دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان ضمن رضایت از خدمات انجام شده از پرسنل بیمارستان به خاطر تلاش و زحمات شبانه روزی در ارائه خدمات به مددجویان تقدیر و تشکر کرد.

وی در ادامه سفر به دو جزیره زیبای قشم و هرمز با حضور در مرکز توسعه سلامت جزیره هرمز گفت : توسعه خدمات بهداشتی درمانی در مناطق کمتر توسعه یافته استان یکی از اهداف مهم و اصلی دانشگاه می باشد .

دکتر داودی پس از بازدید درمانگاه شبانه روزی هرمز ، مرکز تحقیقات و پروژه جزیره سالم تصریح کرد : با توجه به اهمیت گسترش هر چه بیشتر خدمات بهداشت و درمان در استان ؛ افزایش امکانات ، تجهیزات و نیروی انسانی مجرب در جهت دسترسی عموم مردم به خدمات بهداشتی درمانی ، اعزام پزشکان متخصص به مناطق محروم استان بخشی از برنامه های مهم دانشگاه است.

انتهای پیام/

آزادکویک

بازدیدها: ۳۷

اخبار مرتبط

ارسال نظر براي اين مطلب مسدود شده است.

Go to TOP
logo-samandehi