تاریخ انتشار:۰۵ اسفند ۱۳۹۹در ۱۱:۲۰ ب٫ظ کد خبر:22135

پیگیری و رفع مشکل آب روستایی مامانک مارز در دستور کار قرار گرفت

پیگیری و رفع مشکل آب روستایی مامانک مارز در دستور کار قرار گرفت 🔸فرماندار قلعه گنج عصر امروز پنجم اسفندماه با همراهی مجید احمدی بخشدار و مهندس بختیار دهقانپور رئیس اداره اب و فاضلاب قلعه گنج به منظور بررسی وضعیت آب شرب اهالی روستای مامانک دهستان ...

پیگیری و رفع مشکل آب روستایی مامانک مارز در دستور کار قرار گرفت

🔸فرماندار قلعه گنج عصر امروز پنجم اسفندماه با همراهی مجید احمدی بخشدار و مهندس بختیار دهقانپور رئیس اداره اب و فاضلاب قلعه گنج به منظور بررسی وضعیت آب شرب اهالی روستای مامانک دهستان مارز از توابع بخش چاه دادخدا و در فاصله ی ۷۰ کیلومتری از مرکز شهرستان بازدید کرد.

🔸به گزارش صبح مکران فرماندار قلعه گنج در این بازدید و در دیدار با مردم این روستاها گفت: یکی از دغدغه روستاها مشکل آب شرب است و ما پیگیر برطرف کردن مشکل آب این روستاها هستیم و جلسات متعددی با مدیرعامل ابفاضلاب استان و مهندس دهقانپور مدیر اداره اب و فاضلاب شهرستان برگزار شده، موضوع کارشناسی گردیده است و در دست اقدام می باشد.

🔸وی افزود: استفاده از آب شرب مناسب، کمترین حق مردم است و باید اقدامات لازم درجهت رفع این کمبود هر چه سریعتر صورت بگیرد.

به دلیل اینکه اب چاه روستای مامانک مارز شور و غیرقابل شرب شده است مقرر گردید اب شرب از طریق تانکر سیار اداره ابفاضلاب قلعه گنج تامین شود.

روستای مامانک دارای هفت خانوار و در فاصله ی هفتاد کیلومتری از مرکز قلعه گنج و در مسیر دهستان مارز در تنگ و دره ی مامانک قرار گرفته است و روستای عشایرنشین است.

خبرنگار: ادیب حیدری

اخبار مرتبط

ارسال نظر براي اين مطلب مسدود شده است.

Go to TOP
logo-samandehi