تاریخ انتشار:۰۶ آبان ۱۳۹۴در ۳:۰۲ ق٫ظ کد خبر:7793

بعد از ۳۷ سال میناب صاحب سینما شد

به گزازش پایگاه خبری مکران :شب گذشته فیلم محمد رسول الله (ص) به کارگردانی مجید مجیدی در سالن فرهنگسرای شهید بهشتی میناب اکران شد. درویش نژاد مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان هرمزگان گفت: نگاه ما اینگونه بوده که سالن های سینما گسترش پیدا کند البته ...

به گزازش پایگاه خبری مکران :شب گذشته فیلم محمد رسول الله (ص) به کارگردانی مجید مجیدی در سالن فرهنگسرای شهید بهشتی میناب اکران شد.
درویش نژاد مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان هرمزگان گفت: نگاه ما اینگونه بوده که سالن های سینما گسترش پیدا کند البته بخش خصوصی باید ورود کند اما با توجه به عواملی که اکنون برای بخش خصوصی امکان ندارد ، پیگیری کردیم که تجهیزات و فن آوری سینما را در فضاهای موجود اداره کل ارشاد نصب و راه اندازی کنیم تا مردم بتوانند از فیلم های روز سینمای ایران مثل محمد رسول الله (ص) بهره مند شوند .
وی افزود: سینما یکی از مظاهر اصلی توسعه فرهنگی در جهان محسوب می شود و امیدواریم استقبال مردم باعث استمرار فعالیت سینما در میناب شود زیرا که این سینما تنها سینمای شرق استان است و جمعیت ۲۳۰هزار نفری شهرستان میناب و همچنین شهرها و روستاهای شرق استان می توانند از آن بهره مند شوند.
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان هرمزگان ادامه داد که : بزودی این تجهیزات در فضاهای اداره ارشاد شهرستان های بستک ، رودان و جاسک نصب و راه اندازی خواهد شد.
مبلغ ۱۱۰ میلیون تومان از اعتبارات وزارت فرهنگ و ارشاد برای تجهیز کردن سالن فرهنگسرای شهید بهشتی میناب هزینه شده است.
فیلم سینمایی محمدرسول (ص) به مدت یک ماه ، صبح ها ساعت ۹ و عصرها ساعت ۱۸ اکرام می شود.
در آیین افتتاح سینمای میناب ، از جعفر قاسمی و ایوب رحیمی بازیگران فیلم محمدرسول الله(ص) تجلیل شد.
جعفر قاسمی نقش حارث و ایوب رحیمی نقش زید برادر حارث را در این فیلم ایفا می کنند.

اخبار مرتبط

ارسال نظر براي اين مطلب مسدود شده است.

Go to TOP
logo-samandehi