تاریخ انتشار:۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۴در ۵:۳۲ ب٫ظ کد خبر:5436

همدلی و همزبانی مسئولین، بسیجیان و مردم در سیریک

فرمانده ناحیه بسیج سیریک: حقیقت همدلی و همزبانی مسئولین، بسیجیان و مردم در سیریک عینیت دارد .فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان سیریک گفت: در حال حاضر در سطح شهرستان سیریک تعداد ۲۵ طرح و پروژه بزرگ و کوچک اقتصاد مقاومتی با هدف اشتغالزایی ، کمک ...

فرمانده ناحیه بسیج سیریک: حقیقت همدلی و همزبانی مسئولین، بسیجیان و مردم در سیریک عینیت دارد

.فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان سیریک گفت: در حال حاضر در سطح شهرستان سیریک تعداد ۲۵ طرح و پروژه بزرگ و کوچک اقتصاد مقاومتی با هدف اشتغالزایی ، کمک به جوانان و خانواده ها برای رفع بیکاری و جلوگیری از هدر رفتن سرمایه و فرصت های شغلی برای احیا و شکوفایی منطقه در حال اجراست.
به گزارش آذینی ،سرگرد پاسدار علی اسلامی در حاشیه بازدید و سرکشی از طرح های اقتصاد مقاومتی شهرستان سیریک گفت: مسأله تحریم برای کشور ما موضوع جدید. تازه ای نیست که دشمنان ظالم و خیانتکار جهان استکبار بر ملت ایرات روا داشته و در تمام این سال ها استکبارجهانی به به سرگردگی امریکا همواره تلاش کرده در راستای اعمال تحریم ها، مشکلات عدیده ای برای انقلاب اسلامی بوجود آورند که همیشه به لطف و عنایت حضرت حق و ائمه اطهار(ع) و تاسی از فرمایشات مقام عظمای ولایت نقشه ها ی دشمنان را حنثی کردند.
این مسئول ابراز داشت: در سال های اخیر نامگذاری سال به عناوین مختلف از سوی رهبر معظم انقلاب حضرت امام خامنه ای (مدظله العالی) نشانگر اهمیت آینده نگری و مشخص نمودن خط مشی ها برای مسئولین دولتی و مردم بوده تا با مدیریت صحیح و جامع ضمن ترسیم افق کلان از وابستگی کشور به کالاهای خارجی و رهایی از اقتصاد نفتی هوشیار عمل کنند.
سرگرد پاسدار اسلامی تصریح نمود: امروز بسیج و بسیجی وظیفه خطیر و سنگینی بر عهده دارد که یکی همین کمک به انجام اقتصاد مقاومتی و دیگری استفاده از کالاهای داخلی واصلاح الگوی مصرف از مهمترین مواردی است که باید برای توسعه و اجرایی شدن اقتصاد مقاومتی در جامعه باید نهادینه و مورد توجه و عنایت مسئولین و مردم قرار گیرد.
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه سیریک خاطرنشان کرد: بی شک بسیج به عنوان بزرگترین سرمایه نظام و انقلاب به عنوان نهادی مردمی و آرمانی با استفاده از توان مردمی همواره توانسته در دفاع از مرز و بوم ایران اسلامی در عرصه های مختلف برای کمک به کشور نقش موثر و قابل توجه ای داشته باشد.
سرگرد پاسدار اسلامی اضافه کرد: یکی از ابعاد بسیار مهم و ارزشمند اقتصاد مقاومتی توجه به پتانسیل ، احیا و توسعه حرفه های منطقه ای شامل دامداری، گاوداری، پرورش مرغ بومی، بز محلی، اردک، بوقلمون ، بلدرچین ، ماهی، قارچ خوراکی و مشاغل خانگی در رشته های خیاطی، بافندگی، آرایشگری و پیرایشگری از محورهای اشتغالزایی بسیج در قالب طرح های اقتصاد مقاومتی در سطح روستاها و شهرها برشمرد.

بازدیدها: ۲۳

اخبار مرتبط

ارسال نظر براي اين مطلب مسدود شده است.

Go to TOP
logo-samandehi