تاریخ انتشار:۱۶ بهمن ۱۳۹۴در ۱۲:۰۸ ب٫ظ کد خبر:8728

دادستان کرمان :تعداد ۸۳ سایت بدون مجوزدر استان وجود دارد

تعداد ۸۳ سایت بدون مجوزدر استان وجود دارد/نگاه ما تسریع روند اخذ محوز سایت ها است و نه مسدود کردن/به عنوان یک جنوب کرمانی از نگاه رئیس کل دادگستری تشکر می کنم به گزارش مکران به نقل از هلیل:دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان کرمان از ...

تعداد ۸۳ سایت بدون مجوزدر استان وجود دارد/نگاه ما تسریع روند اخذ محوز سایت ها است و نه مسدود کردن/به عنوان یک جنوب کرمانی از نگاه رئیس کل دادگستری تشکر می کنم

به گزارش مکران به نقل از هلیل:دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان کرمان از وجود تعداد ۸۳ اسیت خبری بدون مجوز در سطح استان خبرداد و گفت:نگاه ما تسریع روند اخذ مجوز است و نه مسدود کردن سایت ها.

دادخدا سالاری دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان کرمان که به همراه رئیس کل دادگستری استان به منظور شرکت در نشست جرائم پیشگیری از جرائم انتخاباتی  به جیرفت سفر کرده بود در جمع اهالی رسانه اظهارداشت:تعدادی از سایت خبری در سطح استان موفق به اخذ مجوز فعالیت شده اند و تعدادی هم با ارایه مستندات در شرف اخذ مجوز هستند و اقدامات اولیه را انجام داده اند.

وی بیان کرد:نگاه ریاست دادگستری و مجموعه دستگاه قضایی به سایت های خبری بستن آنها نیست و اگر جایی عناوین مجرمانه ای بوده وارد عمل شده ایم و باید به سمتی برویم که سایت غیر مجاز نداشته باشیم.

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان کرمان تصریح کرد:تعدادی از سایت های خبری که تبلیغات خلاف واقع انجام داده بودند به آنها تذکر داده شده است.

 

وی با بیان این مطلب که اهالی تمدن ارت تمدن شش هزار ساله که  از قله گنج فاریاب و رودبار شروع می شود و به بالا می رود،افزود: جای دارد  از نوع نگاه رئیس کل دادگستری استان کرمان به جنوب کرمان تشکر کنم و اهالی رسانه نیز به این موضوع باید توجه جدی داشته  باشند.

وی بیان داشت:نگاه رئیس کل دادگستری به مطبوعات علمی و فرهنگی است و اینگونه نیست که بخواهند مطبوعه ای بسته شود

.

سالاری از رسالت مطبوعات همانند رسالت حضرت زینب (س) در حادثه کربلا یاد کرد و بیان داشت:نقل است که  کربلا در کربلا می ماند اگر زینب نبود و توقع است که رسانه ها  پای جای گام های حضرت زینب (س) بگذارند و در راستای فرهنگ اسلامی  گام بردارند.

 

وی از رصد شبانه روزی فضاهای مجازی (سایت های خبری)توسط دستگاهای قضایی،انتظامی،امنیتی و پلیس فتا خبرداد و افزود:فضای مجازی به صورت شبانه روز رصد می شوند و  سه  قاضی اوضاع را رصد کنند وبعضی تذکرات در راستای تخلفات انتخاباتی نیز به سایت ها داده شده است.

بر اساس این خبر،اهالی رسانه مشکلات خود را در امر اطلاع رسانی با دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان کرمان در میان گذاشتند.

 

گزاش تصویری :

 

 

 

 

اخبار مرتبط

ارسال نظر براي اين مطلب مسدود شده است.

Go to TOP