تاریخ انتشار:۲۲ خرداد ۱۳۹۵در ۱۰:۴۲ ق٫ظ کد خبر:10424

تودیع و معارفه مدیرکل و معاون روابط عمومی حوزه استانداری هرمزگان

  به گزارش مکران  آئین تودیع و معارفه مدیرکل و معاون روابط عمومی حوزه استاندار هرمزگان با حضور جمعی از مدیران روابط عمومی دستگاه های اجرایی استان هرمزگان و اصحاب رسانه برگزار شد. علی رئوفی معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری هرمزگان در این ...

IMG_0243_5937 تودیع-و-معارفه-معاونت-روابط-عمومی-استانداری_۰۰۷ تودیع-و-معارفه-معاونت-روابط-عمومی-استانداری_۰۱۳ تودیع-و-معارفه-معاونت-روابط-عمومی-استانداری_۰۲۴به گزارش مکران  آئین تودیع و معارفه مدیرکل و معاون روابط عمومی حوزه استاندار هرمزگان با حضور جمعی از مدیران روابط عمومی دستگاه های اجرایی استان هرمزگان و اصحاب رسانه برگزار شد.

علی رئوفی معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری هرمزگان در این مراسم عنوان کرد: طبق فرمایش امام راحل سلاح تبلیغ از شمشیر برنده تر است و امام خمینی می فرمود زمانی که کاری را انجام می دهید به مردم بگویید که این امر نقش مهم روابط عمومی ها را نشان می دهد.

وی ادامه داد: روابط عمومی پیشانی هر سازمان است و یک روابط عمومی قوی می تواند چهره ای مناسب از هر سازمان را ارائه دهد.

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری هرمزگان افزود: انتقاد کار اصحاب رسانه است و کسی از انتقاد ناراحت نمی شود اما همراه با انتقاد باید راه حل هم ارائه شود نه همچون تخریب هایی که این روزها علیه دولت و مسئولان استان در فضای مجازی زیاد شده است.

رئوفی تغییر و جا به جایی مدیریت روابط عمومی استانداری را امری طبیعی دانست و گفت: آقای پاکزاد در مسئولیت روابط عمومی استانداری هرمزگان حرفه ای کار کرد و امیدوارم خانم بایگان نیز همین گونه حرفه ای کار کند.

منصور یساسی منفرد مدیرکل حوزه استاندار، روابط عمومی و امور بین الملل استانداری هرمزگان نیز در این نشست، بیان داشت: با توجه به اینکه در عصر ارتباطات قرار داریم تجلی این دهکده جهانی را می توانیم در روابط عمومی ها ببینیم و روابط عمومی پلی است که می تواند بین جامعه و یک سازمان ارتباط خوبی برقرار کند.

وی افزود: روابط عمومی مغز متفکر هر سازمان و نهاد است و یک مدیر روابط عمومی با روابط بسیار گسترده در جامعه مسائلی را می تواند ببیند و منتقل کننده و برطرف کننده مشکلات باشد.

محمدرضا قنبرپور

بازدیدها: ۶۵

اخبار مرتبط

ارسال نظر براي اين مطلب مسدود شده است.

Go to TOP
logo-samandehi