تاریخ انتشار:۰۹ تیر ۱۳۹۵در ۹:۳۳ ق٫ظ کد خبر:10773

رفع تصرف از ۲۸ هکتار از اراضی ملی در میناب

رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان میناب گفت: نیروهای یگان حفاظت اداره منابع طبیعی میناب طی سه ماه اخیر موفق شدند از ۲۸ هکتار از اراضی ملی به ارزش هشت میلیارد و ۴۰۰ میلیون ریال متعلق به بخش مرکزی و توکهور میناب رفع تصرف ...

tasarof[01-37-53]

رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان میناب گفت: نیروهای یگان حفاظت اداره منابع طبیعی میناب طی سه ماه اخیر موفق شدند از ۲۸ هکتار از اراضی ملی به ارزش هشت میلیارد و ۴۰۰ میلیون ریال متعلق به بخش مرکزی و توکهور میناب رفع تصرف کنند.
وی افزود : این اراضی بر اساس تبصره ماده ۵۵ و احکام صادره قضایی و با همت نیروهای یگان حفاظت منابع طبیعی میناب رفع تصرف و به بیت المال بازگردانده شد.
حبیب الله حاتمیادامه داد که ؛ نیروهای یگان حفاظت اداره منابع طبیعی میناب با تلاش گسترده و شبانه روزی مناطق مختلف این شهرستان را رصد می کنند ، هر گونه تخریب اراضی ملی و تجاوز به منابع طبیعی پیامد و برخورد قانونی به همراه دارد.
حاتمی با اشاره به فرازهایی از فرمایشات مقام معظم رهبری پیرامون حفظ انفال و بیت المال، اظهار داشت: مجموعه منابع طبیعی میناب براساس وظیفه قانونی و ذاتی و در راستای تاکید مدیرکل منابع طبیعی هرمزگان، برای کوتاه کردن دست متجاوزان به عرصه های ملی از تمامی ابزارهای قانونی در این زمینه استفاده می کند.
رئیس منابع طبیعی و آبخیزداری ، همکاری مردم و جوامع محلی با مجموعه منابع طبیعی را بی نظیر دانست و اظهار داشت: مردم می توانند در راستای حفظ اراضی ملی و جلوگیری از دست درازی سودجویان به عرصه های طبیعی و جنگلی، در صورت مشاهده در زمینه تخریب، تصرف و آتش سوزی در عرصه های طبیعی، مراتب را به شماره تماس ۱۵۰۴ اعلام و گزارش کنند.

بازدیدها: ۱۷

ارسال نظر براي اين مطلب مسدود شده است.

Go to TOP
logo-samandehi