تاریخ انتشار:۱۴ مرداد ۱۳۹۵در ۵:۵۹ ب٫ظ کد خبر:11115

افتتاح دهمین جشنواره آسمان هشتم در میناب

شب گذشته دهمین جشنواره آسمان هشتم با حضور مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان ، فرماندار ویژه میناب و جمعی از مسئولین ، در حسینیه امام رضا (ع) روستای کردر رضوی برگزار شد. ابراهیم ذاکری دبیر جشنواره گفت: این جشنوار همزمان با میلاد حضرت معصومه (س) ...

۲۰۱۶-۰۸-۰۳ ۲۳٫۰۵٫۲۴

شب گذشته دهمین جشنواره آسمان هشتم با حضور مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان ، فرماندار ویژه میناب و جمعی از مسئولین ، در حسینیه امام رضا (ع) روستای کردر رضوی برگزار شد.
ابراهیم ذاکری دبیر جشنواره گفت: این جشنوار همزمان با میلاد حضرت معصومه (س) و آغاز دهه کرامت ، شروع و به مدت ۱۰ روز ادامه دارد.
وی افزود: ۱۳۰۷ نفر از جوانان شهرستان میناب در ۱۶ رشته فرهنگی ، هنری و ورزشی آسمان هشتم با هم به رقابت می پردازند.
دکتر علیرضا درویش نژاد مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان با اشاره به اینکه ترویج فرهنگ رضوی یکی از مصادیق مفهوم انتظار است گفت: باید این فرهنگ را توسعه دهیم ، فرهنگ رضوی درمان همه دردهای بشریت است.
وی افزود: امنیت کامل در کشور ما در سایه ولایت فقیه و فرهنگ رضوی است ، بنابراین باید به سمت ترویج این فرهنگ در فرآسوی مرزها برویم .
درویش نژاد با بیان اینکه سال آینده جشنواره علمی پژوهشی در روستای کردر رضوی به صورت کشوری برگزار می شود ، اظهار داشت : زمینه برگزاری این جشنواره را هم در کشورهای مختلف فراهم خواهیم کرد تا میناب و کردر رضوی به دنیا معرفی گردد.
ابوذر مهدی نخعی فرماندار ویژه شهرستان میناب هم در این مراسم گفت: گام برداشتن در مسیر ترویج فرهنگ اهل بیت (ع) یک ارزش است .
وی افزود: مردم این روستا فعل خواستن را به خوبی صرف کرده اند و توانسته این روستا را در دنیا و کشور به یک الگو تبدیل کنند.
روستای کردر رضوی با جمعیت ۱۸۰۰ نفر در ۷ کیلومتری میناب واقع شده است

ارسال نظر براي اين مطلب مسدود شده است.

Go to TOP
logo-samandehi