تاریخ انتشار:۲۶ مرداد ۱۳۹۵در ۱:۱۰ ب٫ظ کد خبر:11294

برگزاری دوره مدیریت استرس در محیط کار برای کارکنان ستاد جمعیت هلال احمر هرمزگان

  برگزاری دوره مدیریت استرس در محیط کار برای کارکنان ستاد جمعیت هلال احمر هرمزگان دوره مدیریت استرس در محیط کار برای کارکنان ستاد جمعیت هلال احمر هرمزگان برگزار گردید. به گزارش مکران از بندرعباس، یحیی بازیاری زاده، سرپرست معاونت آموزش، پژوهش و فناوری و مدرس این دوره ...

 

برگزاری دوره مدیریت استرس در محیط کار برای کارکنان ستاد جمعیت هلال احمر هرمزگان

دوره مدیریت استرس در محیط کار برای کارکنان ستاد جمعیت هلال احمر هرمزگان برگزار گردید.

به گزارش مکران از بندرعباس، یحیی بازیاری زاده، سرپرست معاونت آموزش، پژوهش و فناوری و مدرس این دوره آموزشی داوطلبانه هدف از برگزاری آن را آشنایی کارکنان شاغل در جمعیت هلال احمر استان با چیستی و تاثیرات و پیامدهای روانی و جسمانی استرس اعلام و رسیدن به یک درک حداقلی علمی از چیستی استرس و چگونگی تاثیر آن بر عملکرد فردی و سازمانی را در جمعیت هلال احمر به عنوان یک نهاد پیشرو در مدیریت بحران برای صیانت از سلامت روان کارکنان بویژه در شرایط اضطراری و نیز کیفیت اجرای ماموریت های آن حیاتی دانست.

وی در ادامه از آسیب های روانی کارکنان و تاثر کیفی عملیات های امدادی ناشی از آن به عنوان دو ضرورت برگزاری و تکرار این دوره آموزشی یاد نموده و از برگزاری دوره های داوطلبانه با تکیه بر بهره گیری ساخت یافته از خدمات آموزشی داوطلبانه مربیان داوطلب به عنوان مکمل دوره های رسمی ضمن خدمت یاد نمود.

لازم به یادآوری است که این دوره آموزشی توسط یحیی بازیاری زاده، سرپرست معاونت آموزش، پژوهش و فناوری جمعیت هلال احمر استان هرمزگان برای بیست نفر از معاونین، مدیران و کارشناسان ستادی بمدت سه ساعت در محل سالن کنفرانس این جمعیت برگزار گردید و فراگیران ضمن مشارکت فعال، با اصول و مبانی مدیریت استرس های شغلی آشنا شدند.

 

آزاد کویک

 

 

 

 

 

اخبار مرتبط

ارسال نظر براي اين مطلب مسدود شده است.

Go to TOP
logo-samandehi