تاریخ انتشار:19 شهریور 1395در 3:19 ب.ظ کد خبر:11714

حضور خیرین مدرسه ساز در همایش سواحل مکران نماد توسعه مشارکت های مردمی بود

مدیرکل آموزش و پرورش استان هرمزگان با تاکید بر اینکه همایش خیرین مدرسه ساز سواحل مکران فرصت مناسبی را برای توسعه مشارکت های مردمی و همگرایی و همراهی خیرین نوع دوست فراهم کرد،اظهارداشت:حضوربیش از ۲۰۰خیر سراسر کشور وهمچنین خیرین مقیم کشورهای منطقه و اعلام حمایت ...

مدیرکل آموزش و پرورش استان هرمزگان با تاکید بر اینکه همایش خیرین مدرسه ساز سواحل مکران فرصت مناسبی را برای توسعه مشارکت های مردمی و همگرایی و همراهی خیرین نوع دوست فراهم کرد،اظهارداشت:حضوربیش از ۲۰۰خیر سراسر کشور وهمچنین خیرین مقیم کشورهای منطقه و اعلام حمایت و همراهی و همکاری با دولت در توسعه زیرساخت های آموزشی،تامین تجهیزات وهمچنین حمایت از دانش آموزان بی بضاعت، نشان ازنوع دوستی بی نظیر خیرین نیکوکار و موفقیت دولت در ایجاد جو اعتماد و وفاق و همدلی است.

به گزاش مکران از بندرعباس، دانش هاشمی پور در جمع خبرنگاران افزود: توجه خاص دولت تدبیر و امید به رشد شاخص ها در مناطق کمتر توسعه یافته جنوب و جنوب شرق کشور،بیانگرعدالت گستری و نگاه همه جانبه دولت است.

وی با اشاره به حمایت خیرین نوع دوست از برنامه های آموزش و پرورش، بیان داشت: کارنامه خیرین استان هرمزگان در حمایت از آموزش و پرورش هرمزگان خصوصا در دولت تدبیر و امید درخشان است که قطعا این سرمایه مهم پشتوانه قابل اتکایی برای پیشبرد شایسته برنامه های وزارت آموزش و پرورش در سراسر استان است.

مدیرکل آموزش و پرورش هرمزگان ادامه داد:برای رفع چالش های آموزش و پرورش دولت با حمایت همه جانبه و توجه ویژه به منابع ،در حوزه زیرساخت ها، تحولی جدی را در این بخش ایجاد کرده است بطوریکه در سه سال گذشته بیش از چهار میلیون مترمربع در کشور مدرسه ساخته شده است که سهم استان هرمزگان در این سه سال  ۳۳۷ پروژه استاندارد با یکهزار و ۴۰۰ کلاس درس بوده است.

وی ادامه داد: سهم مشارکت خیرین نیکوکار استان هرمزگان که  همراهی آنان با دولت در سطح کشور بی نظیراست، ۱۳۶ پروژه با ۶۰۱ کلاس درس است .

هاشمی پور همچنین با اشاره به دغدغه ی وجود کلاس های تخریبی در هرمزگان، اظهار کرد: با تلاش صورت گرفته در دولت تدبیر و امید تعداد این کلاس ها به هزار و ۸۰۰ کلاس درس کاهش یافته است.

مدیرکل آموزش و پرورش هرمزگان منابع مالی نوسازی مدارس هرمزگان  را بیش از ۱۷۳ میلیارد تومان اعتبار مصوب اعلام کرد و بیان داشت: سیمای توسعه در آموزش و پرروش هرمزگان با نگاه خاص دولت و راهبری استاندارهرمزگان در جایگاه رییس شورای آموزش وپرورش استان، در پیوند با مشارکت های مردمی و حمایت کم نظیرخیرین نیکوکار، دارای چشم انداز روشن است که امیدواریم بتوانیم خدمتگزارانی شایسته برای مردم شریف استان باشیم.
انتهای پیام/
آزادکویک

بازدیدها: ۲۴

اخبار مرتبط

ارسال نظر براي اين مطلب مسدود شده است.

Go to TOP
logo-samandehi