تاریخ انتشار:۰۴ آبان ۱۳۹۵در ۱۱:۴۳ ق٫ظ کد خبر:12952

رعایت استاندارد از بندهای اصلی اقتصاد مقاومتی است

استاندار هرمزگان در مراسم گرامیداشت هفته استاندارد در استان هرمزگان با بیان اینکه استاندارد ریشه قرآنی دارد و امری الهی است، عنوان کرد: استاندارد از زمان خلقت بشر وجود داشته و خداوند متعال همه چیز را در حالت استاندارد آفریده است و در آیات و ...

استاندار هرمزگان در مراسم گرامیداشت هفته استاندارد در استان هرمزگان با بیان اینکه استاندارد ریشه قرآنی دارد و امری الهی است، عنوان کرد: استاندارد از زمان خلقت بشر وجود داشته و خداوند متعال همه چیز را در حالت استاندارد آفریده است و در آیات و روایات به طور مکرر از میزان حرف زده شده که به معنای استاندارد است.
به گزارش مکران از بندرعباس ،جاسم جادری ادامه داد: هر کاری که متناسب با خلقت و قانون خدا باشد همان استاندارد است و خداوند نیز می فرماید هر چیزی را به اندازه آفریدیم.
استاندار هرمزگان با تاکید بر اینکه هر چیزی را باید با معیار استاندارد و قانون الهی بسنجیم، افزود: زمانی موفق می شویم که قانون الهی را اجرا کنیم و قرآن کریم نیز بهترین استاندارد است.
جادری تصریح کرد: تمامی شئونات زندگی ما باید دارای استاندارد باشد و هزینه های زیادی که به ما تحمیل می شود ناشی از عدم رعایت استاندارد است.
وی یکی از بندهای اصلی اقتصاد مقاومتی را رعایت استاندارد دانست و بیان داشت: کارها را باید به مردم سپرد چون مردم به بهترین شکل می توانند کارها را انجام دهند و واگذاری تصدی گری ها به مردم بهترین خدمت به نظام و مردم است.
انتهای پیام /
آزاد کویک

اخبار مرتبط

ارسال نظر براي اين مطلب مسدود شده است.

Go to TOP
logo-samandehi