تاریخ انتشار:۲۸ شهریور ۱۳۹۵در ۸:۵۳ ق٫ظ کد خبر:11898

کشف بیش از ۴ تن مواد مخدر در هرمزگان/هرمزگان رتبه دوم کشف مواد مخدر در کشور

فرمانده انتظامی هرمزگان در جمع خبرنگاران از کشف ۴ تن و ۶۰۸ کیلوگرم مواد مخدر در طی هفته خبر داد و گفت: با تشدید اقدامات انتظامی و اطلاعاتی موفق به کشف این میزان مواد مخدر طی یک هفته شدیم که در این رابطه ۶۳ نفر ...

فرمانده انتظامی هرمزگان در جمع خبرنگاران از کشف ۴ تن و ۶۰۸ کیلوگرم مواد مخدر در طی هفته خبر داد و گفت: با تشدید اقدامات انتظامی و اطلاعاتی موفق به کشف این میزان مواد مخدر طی یک هفته شدیم که در این رابطه ۶۳ نفر دستگیر و ۱۶ دستگاه موتورسیکلت و خودرو توقیف شدند.
به گزارش مکران از بندر عباس؛ سردار عزیزالله ملکی ادامه داد: از ابتدای شهریور ماه تاکنون حدود ۷ تن انواع مواد مخدر کشف شده است که نسبت به مشابه سال گذشته ۳۱ درصد افزایش کشف را شاهد بودیم. همچنین در این مدت ۲۹۴ نفر از عناصر اصلی قاچاق و مواد مخدر دستگیر و ۷۲ دستگاه خودرو و موتور سیکلت توقیف شد‌.
وی در بخش دیگری از سخنان خود به کشفیات ۶ماهه ابتدای امسال اشاره کرد و بیان داشت: در۶ماهه ابتدای سال جاری ۴۶تن و ۷۹۳کیلوگرم انواع موادمخدر کشف شدند که نسبت به مدت مشابه ۲۸ درصد افزایش کشف را شاهد هستیم.
فرمانده انتظامی هرمزگان تعداد دستگیر شدگان در این مدت را ۲۵۵۴ نفر اعلام کرد و گفت : در این مدت ۴۶۱ خودرو سبک وسنگین ٬ ۱۱۳ دستگاه موتور سیکلت توقیف و ۷۲ باند قاچاق مواد مخدر نیز منهدم شد.
سردار ملکی بابیان اینکه در این مدت ۹ هزار و ۲۴ نفرمعتاد کارتن خواب و پرخطر دستگیر شدند افزود: آمادگی جمع آوری معتادین در استان را ظرف۷۲ساعت داریم که دراین رابطه دستگاهایی که متولی درمان و نگهداری معتادین هستند باید پای کار باشندو همکاری نمایند.
انتهای پیام/
آزادکویک

اخبار مرتبط

ارسال نظر براي اين مطلب مسدود شده است.

Go to TOP
logo-samandehi