تاریخ انتشار:۰۶ مهر ۱۳۹۵در ۹:۴۴ ب٫ظ کد خبر:12237

تجلیل مدیرکل نهاد کتابخانه های عمومی استان از راه و شهرسازی هرمزگان

  مدیرکل نهاد کتابخانه های عمومی استان هرمزگان از تلاش های راه و شهرسازی هرمزگان در جهت تکمیل و تجهیز کتابخانه های استان هرمزگان تجلیل کرد. به گزارش مکران از بندرعباس، محسن زینلی تختی با اهدای لوح یادبود به روح الله محسن زاده مدیریت فنی و اجرایی ...

 

مدیرکل نهاد کتابخانه های عمومی استان هرمزگان از تلاش های راه و شهرسازی هرمزگان در جهت تکمیل و تجهیز کتابخانه های استان هرمزگان تجلیل کرد.

به گزارش مکران از بندرعباس، محسن زینلی تختی با اهدای لوح یادبود به روح الله محسن زاده مدیریت فنی و اجرایی و کارشناسان این حوزه بیان داشت: خدمت به مردم و فرهنگ دوستان در جهت ترویج کتابخوانی و افزایش آگاهی مردم ، عبادت بزرگی است.

وی خاطرنشان کرد، شیرینی خدمت در عرصه سازندگی و ترویج علم و دانش هرگز از کام انسان نمی رود و تلاش اداره کل راه و شهرسازی برای رفع  نیازهای فرهنگی شایسته تجلیل و قدردانی است.

در ادامه مهندس محسن زاده به حمایت های صورت گرفته از جانب دولت تدبیر و امید در زمینه احداث مراکز فرهنگی اشاره و  ابراز امیدواری کرد، با تخصیص اعتبار لازم، تا پایان سال حداقل سه کتابخانه با مجموع مساحت تقریبی ۳۱۰۰ متر مربع در شهرستان های میناب، بندرعباس و بندرلنگه به بهره برداری برسد و شاهد  افزایش سطح سرانه کتابخانه های عمومی استان و نزدیک شدن به استانداردهای لازم باشیم.

انتهای پیام/

آزادکویک

 

بازدیدها: ۲۵

اخبار مرتبط

ارسال نظر براي اين مطلب مسدود شده است.

Go to TOP
logo-samandehi