تاریخ انتشار:۱۰ مهر ۱۳۹۵در ۱۲:۲۶ ب٫ظ کد خبر:12363

رئیس شورای شهربندرعباس مسئول کمیته فرهنگی و اجتماعی  روسای شوراهای کشور شد

پرویز سالاری در اجلاس سراسری رؤسای شوراهای اسلامی کلان شهرها و مراکز استان‌ها کشور به عنوان مسؤول کمیته فرهنگی و اجتماعی مجمع مشورتی روسای شوراهای کل کشور انتخاب شد . به گزارش مکران از بندرعباس، در اجلاس سراسری روسای شوراهای اسلامی کلان شهرها و مراکز استان‌های کشور ...

پرویز سالاری در اجلاس سراسری رؤسای شوراهای اسلامی کلان شهرها و مراکز استان‌ها کشور به عنوان مسؤول کمیته فرهنگی و اجتماعی مجمع مشورتی روسای شوراهای کل کشور انتخاب شد .

به گزارش مکران از بندرعباس، در اجلاس سراسری روسای شوراهای اسلامی کلان شهرها و مراکز استان‌های کشور که به میزبانی شهر سنندج و در روزهای هشتم و نهم مهرماه برگزار شد، پرویز سالاری رئیس شورای شهر بندرعباس توانست با اکثریت آرای روسای شوراهای کشور به عنوان مسؤول کمیته فرهنگی و اجتماعی مجمع مشورتی روسای شوراهای مراکز استان ها و کلان شهرها انتخاب شود .

این مجمع مشورتی دارای ۴ کمیسیون فرهنگی و اجتماعی، عمران و حمل و نقل، بهداشت و محیط زیست و حقوقی است که روسای شوراهای کلان شهرها و مراکز استان های کشور پس از رای گیری در این باره، مسؤولیت کمیسیون فرهنگی و اجتماعی را به رئیس شورای شهر بندرعباس سپردند.

در این اجلاس که در شهر سنندج برگزار شد، علاوه بر چمران رئیس شورای عالی استان های کشور، استاندار کردستان و دیگر مسؤولان محلی و منطقه‌ای نیز حضور داشتند .

هر کدام از کمیسیون‌های ۴ گانه این اجلاس در دو روز نشست خود دو دستور کار اصلی این اجلاس یعنی انتخابات آینده و کاهش آسیب‌پذیری جایگاه شوراها و لایحه درآمد پایدار شهرداری‌ها را به طور تخصصی بررسی و نتایج آن را در اختتامیه مطرح کردند .

انتهای پیام/

آزادکویک

بازدیدها: ۲۴

اخبار مرتبط

ارسال نظر براي اين مطلب مسدود شده است.

Go to TOP
logo-samandehi