تاریخ انتشار:31 فروردین 1397در 2:23 ب.ظ کد خبر:17428

فرخ لقاء بازماندگان بعنوان رییس انجمن هندبال کارگری بندرخمیر منصوب شد

  "فرخ لقاء بازماندگان بعنوان رییس هیئت هندبال کارگری شهرستان بندرخمیر با حضور هیئت رییسه ورزش های کارگری استان و رییس اداره کار شهرستان منصوب شد". به گزارش مکران مشایخ رییس اداره کار بندرخمیر در این مراسم گفت: بندر خمیر به واسطه حضور جوانان مستعد و ورزش ...

 

“فرخ لقاء بازماندگان بعنوان رییس هیئت هندبال کارگری شهرستان بندرخمیر با حضور هیئت رییسه ورزش های کارگری استان و رییس اداره کار شهرستان منصوب شد”.

به گزارش مکران مشایخ رییس اداره کار بندرخمیر در این مراسم گفت: بندر خمیر به واسطه حضور جوانان مستعد و ورزش دوست ظرفیت های لازم برای پیشرفت در حوزه های مختلف ورزشی از جمله ورزش های کارگری و در راس آن ورزش بانوان را دارا می باشد.

وی افزود: امیدواریم هیئت هندبال کارگری در بخش بانوان نیز مانند سایر رشته های ورزشی با درایت و توانمندی خانم بازماندگان از فعالان ورزشی استان و شهرستان بندر خمیر پیشرفت های چشمگیری را رقم بزند.

مشایخ در ادامه بیان کرد: در خصوص ورزش های کارگری حمایت های لازم را انجام خواهیم داد و در مقابل از بانوان شهرستان نیز خواستار فعالیت بیشتر و حضور در مراتب بالاتر ورزشی و افتخار آفرینی برای شهرستان هستیم.

بیژن شبانکاره رییس هیئت هندبال کارگری بانوان استان هرمزگان نیز افزود: با توجه به شناختی که از ظرفیت های بندر خمیر در زمینه های ورزشی داریم، امیدواریم در حوزه کارگری نیز تلاش های بانوان این شهر دیده شود.

وی اظهار داشت: راه اندازی هیئت های کارگری در سطح استان زمینه حضور بانوان در سطوح بالاتر ورزشی را فراهم خواهد کرد، لذا ما نیز بعنوان فعالین ورزشی با استفاده از ظرفیت ها و امکانات موجود سعی در ارتقاء آن داریم.

محمدرضا قنبرپور

بازدیدها: ۵۰۵

اخبار مرتبط

ارسال نظر براي اين مطلب مسدود شده است.

Go to TOP
logo-samandehi