تاریخ انتشار:۱۰ مهر ۱۳۹۵در ۱:۰۵ ب٫ظ کد خبر:12366

توقیف چهار فروند شناور غیر مجازدرهرمزگان

معاون صید و بنادر ماهیگیری شیلات هرمزگان از توقیف چهار فروند شناور غیر مجاز و بازداشت هشت نفر متهم در همین رابطه در اولین روز از فصل صید میگوی هرمزگان خبر داد. به گزارش مکران از بندرعباس،مسعود باارانی با بیان این خبر افزود: در فصل صید ...

معاون صید و بنادر ماهیگیری شیلات هرمزگان از توقیف چهار فروند شناور غیر مجاز و بازداشت هشت نفر متهم در همین رابطه در اولین روز از فصل صید میگوی هرمزگان خبر داد.

به گزارش مکران از بندرعباس،مسعود باارانی با بیان این خبر افزود: در فصل صید میگو تنها شناورهای کلاس لنج صیادی میگوگیر مجاز به فعالیت صید میگو هستند، و البته تعدادی از شناورهای کلاس قایق را نیز به عنوان شناورهای جمع کننده صید در این فصل در کنار شناورهای لنج خواهیم دید.

وی خاطر نشان شد با همت یگان حفاظت منابع آبزیان شیلات هرمزگان همچنین موفق به توقیف بالغ بر هفتاد طاقه تور و ادوات غیر مجاز نیز در این عملیات شدیم.

بارانی خاطر نشان شد در طول فصل صید میگوی استان با همت شیلات هرمزگان و دریابانی استان هرمزگان، یگان حفاظت منابع آبزیان با پوشش تمامی مناطق ماموریتی، هرگونه تحرک متخلفان را زیرنظر خواهند داشت.

گفتنی است هرمزگان با ۱۴۰۰ کیلومتر نوار ساحلی جایگاه نخست صید آبزیان را در بین استان‌های کشور داراست و این در حالیست که  هرمزگان نیز در تکثیر و پرورش آبزیان نیز پیشرو است.

انتهای پیام/

آزادکویک

اخبار مرتبط

ارسال نظر براي اين مطلب مسدود شده است.

Go to TOP
logo-samandehi