تاریخ انتشار:25 مهر 1395در 9:35 ب.ظ کد خبر:12698

برگزاری هفته جهانی کودک با رویکرد عاشورایی

مدیرعامل سازمان پارکها وفضای سبز بندرعباس گفت: امسال با توجه به هم‌ زمان شدن ایام عاشورا و تاسوعای حسینی و سوگواری امام حسین(ع) و تقارن باروز جهانی کودک به برگزاری برنامه های ویژه ای باهمکاری هیات بدمینتون استان و دبستان پسرانه نخبگان علم در بوستان ...

مدیرعامل سازمان پارکها وفضای سبز بندرعباس گفت: امسال با توجه به هم‌ زمان شدن ایام عاشورا و تاسوعای حسینی و سوگواری امام حسین(ع) و تقارن باروز جهانی کودک به برگزاری برنامه های ویژه ای باهمکاری هیات بدمینتون استان و دبستان پسرانه نخبگان علم در بوستان غدیر برگزار شد.
به گزارش مکران از بندرعباس؛ مصطفی خادم افزود: روز جهانی کودک فرصت مناسبی است که همه ما در هر سن و سالی که هستیم کودکی کنیم و کودک درون خود را بهتر بشناسیم و هم‌ صدا با آینده‌ سازان این مرز و بوم یک‌صدا فریاد امید، شادی، آگاهی، نشاط و سرزندگی جامعه و جهان را سر دهیم.
وی اظهارداشت : اولین مرحله استعدادیابی برای شناسایی ورزشکاران نخبه کودک، در راستای علمی کردن این حرکت هم اقدام به برگزاری با مدیریت استعدادیابی، استعدادیابی با رویکرد رفتار حرکتی و روان شناختی ورزشی محورهای این برنامه یکروزه بود.
خادم اضافه کرد: در این فضا توسط مربیان آشنا با کار کودک، داستان های مرتبط با دهه محرم برای کودکان بیان شد و کودکان در این فضا با اجرای نقاشی با گواش حماسه عاشورا را ترسیم کردند.
مدیرعامل سازمان پارکها وفضای سبز بندرعباس در پایان عنوان کرد: در این مراسم هدایایی از طرف سازمان پارکها و فضای سبز به ۶ نفرمنتخب به نامهای سپهر محمودی، ایلیا جمشیدی، محمد آخوندزاده، محمدباجولوند، بهنام روحی و اهورا دیوانی مقدم اهدا شد.

انتهای پیام/

آزادکویک

بازدیدها: ۳۶

اخبار مرتبط

ارسال نظر براي اين مطلب مسدود شده است.

Go to TOP
logo-samandehi