تاریخ انتشار:۱۱ دی ۱۳۹۵در ۱۰:۱۶ ق٫ظ کد خبر:13645

دستگیری سارق حرفه‌ای مغازه در منوجان

به گزارش خبرنگار  مکران از منوجان فرمانده انتظامی این شهرستان از دستگیری سارق حرفه ای مغازه در حین سرقت و اعتراف به سرقت دیگر خبر داد. سرهنگ رضا محمد حسنی در گفتگو با خبرنگارمکران گفت: در پی گزارش سرقت از یکی از مغازه های فروش لوازم ...

به گزارش خبرنگار  مکران از منوجان فرمانده انتظامی این شهرستان از دستگیری سارق حرفه ای مغازه در حین سرقت و اعتراف به سرقت دیگر خبر داد.
سرهنگ رضا محمد حسنی در گفتگو با خبرنگارمکران گفت: در پی گزارش سرقت از یکی از مغازه های فروش لوازم خانگی شهرستان منوجان و ارجاع پرونده به آگاهی،موضوع در دستور کار مأموران قرار گرفت.
وی افزود: ماموران با توجه به حساسیت موضوع با فعال کردن منابع خبری تحقیقات خود را آغاز کردند تا اینکه موفق به پیدا کردن سرنخ های سرقت توسط احدی از سارقین سابقه دار شدند.

سرهنگ محمد حسنی ادامه داد: تحقیقات جهت دستگیری و به دام انداختن این سارق حرفه ای ادامه داشت تا اینکه در حین سرقت از مغازه ای دیگر از مغازه های شهرستان به دام افتاد.

محمد حسنی اظهار داشت: سارق پس از انتقال به اداره آگاهی به سرقت یک دستگاه کولر گازی و سه بخاری برقی بزرگ و دو تخته پتو از مغازه لوازم خانگی اعتراف کرد.

این مقام انتظامی خاطرنشان کرد: متهم پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضایی شد و عموم اصناف خواست در نگهداری از محل کسب خود با در نظر گرفتن جوانب امنیتی نهایت دقت را داشته باشند و از دوربین مدار بسته استفاده نموده و درصورت نگهداری وجه نقد و اسناد بانکی در محل کسب از گاوصندوق رمزدار استفاده کنند.
انتهای پیام /

اخبار مرتبط

ارسال نظر براي اين مطلب مسدود شده است.

Go to TOP
logo-samandehi