تاریخ انتشار:28 اردیبهشت 1401در 3:15 ب.ظ کد خبر:24704

بازدید استاندار کرمان از تولید رب دشت کار قلعه گنج

در بازدید استاندار کرمان از کارخانه تولید رب دشت کار قلعه گنج: اداره تامین اجتماعی قلعه گنج باید برای تسهیل امورات کارفرمایان و کارگران در قلعه گنج راه اندازی شود به گزارش خبرنگار نشریه ی صبح مکران قلعه گنج دکتر محمد مهدی فداکار استاندار کرمان به همراه ...

در بازدید استاندار کرمان از کارخانه تولید رب دشت کار قلعه گنج:

اداره تامین اجتماعی قلعه گنج باید برای تسهیل امورات کارفرمایان و کارگران در قلعه گنج راه اندازی شود

به گزارش خبرنگار نشریه ی صبح مکران قلعه گنج دکتر محمد مهدی فداکار استاندار کرمان به همراه مهندس مروجی مدیرکل صنعت، معدن و تجارت جنوب کرمان و منصور شکرالهی نماینده مجلس و امام جمعه و فرماندار قلعه گنج از کارخانه تولید رب فله دشت کار واقع در شهرک صنعتی قلعه گنج به عنوان تنها کارخانه رب فعال در این شهرستان بازدید و ضمن دیدار و گفتگو با یعقوب احمدی مدیر کارخانه تولید رب از نزدیک با روند اجرای کار در این کارخانه آشنا شد.

استاندار کرمان در این بازدید مشکلات و نیازمندی های صاحب کارخانه را جویا شد و قول مساعد داد در کارگروه رفع موانع تولید استان مشکلات کارگران و سرمایه گذار این کارخانه و این واحد تولیدی را پیگیری و رفع نماید.

🔸استاندار کرمان همچنین در این بازدید بر لزوم و ضرورت اداره تامین اجتماعی در قلعه گنج و جهت پیگیری امورات بیمه کارگران و کارفرمایان تاکید داشتند.

مهندس یعقوب احمدی رئیس کارخانه گفت: کارخانه رب قلعه گنج روزانه ۳۰۰ تن گوجه از کشاورزان خریداری می کند.

خبرنگار :ادیب حیدری اردیبهشت ماه ۱۴۰۱

بازدیدها: ۱۷

اخبار مرتبط

ارسال نظر براي اين مطلب مسدود شده است.

Go to TOP
logo-samandehi