تاریخ انتشار:01 خرداد 1394در 5:56 ب.ظ کد خبر:5574

سردار حاجی زاده در دیدار وابستگان نظامی خارجی مقیم ایران:

سردار حاجی زاده در دیدار وابستگان نظامی خارجی مقیم ایران: درخواست غرب برای بازرسی مراکز نظامی و دفاعی، درخواست جاسوسی رسمی از ایران است سپاه نیوز: فرمانده نیروی هوافضای سپاه در دیدار وابستگان نظامی خارجی مقیم ایران تأکید کرد: اجازه بازرسی از مراکز نظامی و دفاعی و ...

سردار حاجی زاده در دیدار وابستگان نظامی خارجی مقیم ایران:


درخواست غرب برای بازرسی مراکز نظامی و دفاعی، درخواست جاسوسی رسمی از ایران است
سپاه نیوز: فرمانده نیروی هوافضای سپاه در دیدار وابستگان نظامی خارجی مقیم ایران تأکید کرد: اجازه بازرسی از مراکز نظامی و دفاعی و پیرامون آن را به هر عنوانی نداده و درخواست غربی ها را درخواست جاسوسی رسمی از ایران می دانیم.
به گزارش سپاه نیوز: همزمان با میلاد امام حسین (ع) و روز پاسدار وابستگان نظامی خارجی مقیم ایران و نمایندگانی از وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح، ستاد کل نیروهای مسلح، ارتش جمهوری اسلامی و نیروی انتظامی با سردار سرتیپ پاسدار امیرعلی حاجی زاده، فرمانده نیروی هوافضای سپاه دیدار کردند.

در این دیدار که در ستاد فرماندهی هوافضای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی برگزار شد، سردار حاجی زاده با گرامیداشت سالروز ولادت حضرت اباعبدالله الحسین (ع) و روز پاسدار و خیر مقدم به میهمانان خارجی و داخلی اظهار کرد: برای آحاد پاسداران جای بسی افتخار و مباهات است که در مقام و مسئولیت پاسداری از انقلاب اسلامی به بزرگ پاسدار اسلام و پیشوای آزادگان جهان اسلام حضرت امام حسین(ع) اقتدا کرده اند.

وی با اشاره به مقاومت و ایستادگی ملت ایران در هشت سال دفاع مقدس در برابر دشمن بعثی و سپس رویارویی پیروزمندانه باتوطئه های رنگارنگ نظام سلطه و استکبار طی سال های پس از جنگ تحمیلی افزود: ملت بزرگ ایران با الهام از سیره عملی سید و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین (ع) و وفاداری نسبت به پیمانی که با خون شهدا بسته اند، با اطاعت از ولی فقیه و زعامت حضرت امام خمینی (ره) و جانشین صالح و شایسته ایشان مقام معظم رهبری و فرماندهی کل قوا امام خامنه ای عزیز (مدظله العالی) مسیر جهاد، مقاومت و ایستادگی در برابر مستکبران را تا پیروزی نهایی ادامه خواهد داد.

سردار حاجی زاده در ادامه با تبیین تحولات جهانی پس از پیروزی انقلاب اسلامی که با فروپاشی اتحاد جماهیر شوروی مرحله نوینی در معادله قدرت پدید آمد، گفت: بعد از فروپاشی شوروی، فرصت پیاده سازی تئوری نظم نوین جهانی برای آمریکا مهیا شد. این تئوری بر پایه فرهنگ تمامیت خواهی و سلطه طلبی بنا شده است.

وی با بیان اینکه ” اساس این ایده ایجاد دهکده بزرگ جهانی به رهبری آمریکا استوار شده است.” افزود: آمریکا بر اساس این اصول، کلیه برنامه ها و اهداف راهبردی خود را برای حفظ و استمرار قواعد جهان تک قطبی قرار داده است.

فرمانده نیروی هوا فضای سپاه تأکید کرد: امروز، هر حکومتی، فارغ از هر نوع گرایش دینی و اعتقادی، اگر منافع ملی خود را ، هم جهت با منافع سلطه طلبانه غرب، به سرکردگی آمریکا، تعریف نکرده باشد و در مقابل آمریکا کرنش نکند با اِعمال سیاستهای تحریم، مهار، تعدی و تجاوز و تضییع حق حاکمیت مواجه خواهد شد و این نسخه ثابت استکبار غرب برای کشورها می باشد.

سردار حاجی زاده با ارائه تصویری از وضعیت امروز منطقه خاطر نشان کرد: چند سالی است منطقه استراتژیک غرب آسیا و بخش هایی از شمال آفریقا شاهد ناامنی، خون ریزی و کشتار مردم بی گناه و جنگ های خانمان سوز توسط گروههای تروریستی تکفیری و داعش شده است و هر روز نیز دامنه این جنگ ها توسعه پیدا می کند.

وی افزود: در چنین وضعیتی علاوه بر نابودی زیرساخت کشورها، کودکان، زنان، افراد پیر، جوانان، شیعه و سنی، مسیحی و غیر مسیحی، ایزدی، کُرد و … با ملیت های مختلف در این منطقه قتل عام شده و زنان و دختران به بردگی جنسی برده می شوند .

فرمانده نیروی هوافضای سپاه با اشاره به عقاید انحرافی و ضد اخلاق و ضد دین گروهک های تروریستی تکفیری گفت: این گروهها با افکار الحادی، قارچ گونه در منطقه در حال رشد هستند و این ویروس خطرناک ۸۰ کشور را تاکنون آلوده کرده است. اعتقادات و اقدامات آنها بر هیچ دین و آئینی و حتی منطق بشر اولیه بدوی منطبق نیست.

سردار حاجی زاده افزود: آنها انسان زنده را به آتش می کشند، قلب آدم مرده را از قبر بیرون کشیده و به دندان می گیرند، در کوچه و بازار، مسجد، مناطق جمعیتی حرکت های انتحاری انجام می دهند و بی گناهان را می کشند.

وی با بیان اینکه ” گروهک های تروریستی تکفیری و داعش در جایی جنگ داخلی و برادر کُشی راه می اندازند و در جای دیگر با بسیج مدرن ترین تسلیحات به جنگ مردمی بی دفاع می روند و شب و روز بر سر آنها اقسام بمب ها را می ریزند.” سؤال کرد: این جنگ های ویرانگر با رهبری چه قدرت هایی و با چه اهدافی انجام می شود؟ شکل دهی، هدایت و مدیریت تروریسم از نوع دولتی و افسار گسیخته آن مبتنی بر اهداف سیاسی و اعتقادی افراط گرایانه و ویرانگر از چه مبدأیی هدایت می شود؟

فرمانده نیروی هوافضای سپاه اظهار داشت: امروز پشت صحنه این همه ویران گری ها آشکار و براساس اقرار خود آنها واضح و شفاف شده است که تحت حمایت چه کشورها و دولت هایی قرار دارند.

این مقام عالیرتبه نظامی تصریح کرد: صحنه گردان اصلی این جنایات آمریکا است. آمریکاییها با طرح انگلیسی – صهیونیستی و پول کشورهای منطقه و در رأس آنها عربستان سعودی به دنبال منافع شومی هستند که دیر یا زود خود آنها را نیز در این باتلاق گرفتار خواهد کرد.

سردار حاجی زاده با اشاره به اینکه “در این عرصه وحشی گری افسار گسیخته هیچ کشوری در حاشیه امن قرار نمی گیرد و قطعاً به نوعی از عوارض این اقدام تأثیر می پذیرد” افزود: آمریکا به دنبال گسترش جنگ نیابتی در منطقه است و با عوام فریبی ، ائتلاف ضد داعش راه می اندازد ولی به طور علنی می گوید ما به دنبال نابودی داعش نیستیم، ما بحران را مدیریت می کنیم. این در حالی است که در صحنه عراق شاهد بار ریزی با هواپیما و انواع کمک رسانی به داعش هستیم.

فرمانده نیروی هوافضای سپاه در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به سیاهه ی دشمنی های آمریکا علیه نظام و ملت ایران گفت: جمهوری اسلامی ایران طی ۳۷ سال گذشته انواع طرح های ضد بشری نظام سلطه به رهبری آمریکا را تجربه کرده است و اقدامات تروریستی، نا امن سازی، انفجارات، زدن شهرها با خمپاره تنها بخشی از اقدامات خصمانه ای است که توسط گروهک هایی که امروزه خارج نشین هستند و بعد از سه دهه همچنان توسط آمریکا و برخی از کشورهای اروپایی حمایت می شوند، در این سال ها در کشور ما به مرحله اجرا در آمده است.

وی افزود: این گروه های تروریستی بیش از ۱۶۰۰۰ نفر از مردم بی گناه ایران را شهید کرده اند. ما آموخته ایم چگونه امنیت ایران را حفظ کنیم. ما آموخته ایم در مقابل گروه های تکفیری، تروریستی، ضد بشری و حتی هواپیما ربایی چگونه مقابله کنیم، ما آموخته ایم چگونه با دشمن بجنگیم. همه ترفندهای آنها برای ما روشن است. ولی کشورهایی که تجربه غنی۳۷ ساله ایران را ندارند بسیار آسیب پذیر هستند.

سردار حاجی زاده با پرده برداشتن از برخی واقعیات تلخ موجود پیرامون وضعیت گروهک های تروریستی تکفیری تحت حمایت آمریکا و غرب گفت: نکبت جدید و گروه های تروریستی مورد حمایت آمریکا مرز و قلمرو نمی شناسد، جبهه ندارد، ظرف چند روز ارتش های کلاسیک و بی تجربه را متلاشی می کنند، امنیت مردم را ظرف مدت کوتاه از بین می برند.

وی افزود: امروز کشور هایی مثل عراق، سوریه و لیبی گرفتار این مصیبت هستند و ملت بزرگ یمن نیز درگیر مصیبت بزرگی همچون مصیبت غزه است.

این مقام عالیرتبه نظامی کشورمان با ابراز تأسف نسبت به حمایت کورکورانه ی برخی از کشورهای منطقه خلیج فارس از سیاست های جاهلانه عربستان و انجام پروازهای عملیاتی از این کشور ها به سمت یمن تأکید کرد: ما در مقابل خداوند متعال ، بشریت و تاریخ باید جوابگوی اعمالمان باشیم .

سردار حاجی زاده با حساس توصیف کردن شرایط منطقه و مضحک خواندن دلسوزی رئیس جمهور بی خرد آمریکا در قبال برخی کشورهای منطقه خاطر نشان کرد: تحلیل شرایط منطقه آنی نیست که اوباما به عنوان دل سوز منطقه خلیج فارس در کمپ دیوید ارائه می دهد . کشورهای منطقه باید بیشتر ازاین هوشیار باشند واقعیت ها را آنگونه هست تحلیل و ارزیابی کنند.

فرمانده نیروی هوافضای سپاه با اشاره به مصاف دیرینه ی ملت ایران با دشمنی های آمریکا و غرب گفت: ما همچنان با توطئه های آمریکایی روبرو هستیم، ما امروز درگیریک جنگ تمام عیار اقتصادی، فرهنگی، امنیتی و سیاسی با آنها هستیم. آمریکاییها سالیان سال است که از مقابله مستقیم و جنگ با ایران نااُمید هستند و با بی شرمی تمام در این حوزه ها ناجوانمردانه مشغول تلاش می باشند.

وی با اشاره به طرح برخی مطالبات ظالمانه، غیر قانونی و غیر عقلانی در فرآیند مذاکرات هسته ای توسط آمریکا و متحدان کاخ سفید افزود: اخیراً نیز در حاشیه مذاکرات می شنویم مسئله بازرسی مراکز نظامی و دفاعی را به بهانه مسائل هسته ای مطرح می کنند ولی نمی دانند که روش های نفوذ و شیوه های موریانه ای آنها در نزد ایرانیان نخ نما شده است و این درخواست غرب، در حقیقت درخواست جاسوسی رسمی در ایران است.

سردار حاجی زاده تأکید کرد: همانگونه که مقام معظم رهبری و فرماندهی کل قوا فرمودند ما نه تنها اجازه نخواهیم داد از مراکز نظامی و دفاعی بازرسی کنند بلکه تحت هر عنوان شامل بازرسی هماهنگ شده یا نشده پیرامون مراکز یا حتی هر فاصله ای و به هر شکلی ، پاسخ ما پاسخ به اقدام در حکم جاسوسی خواهد بود و پاسخ آن، “سرب داغ” است.

فرمانده هوافضای سپاه در پایان با قدردانی از پذیرش دعوت سپاه پاسداران انقلاب اسلامی توسط وابستگان نظامی خارجی مقیم ایران خطاب به آنان گفت: امیدواریم اینگونه جلسات فراتر از تشریفات، نتایج ملموس و کاربردی برای همه کشورها و ملت ها داشته باشد. سپاه پاسداران انقلاب اسلامی آمادگی همکاری همه جانبه در تمامی ابعاد با کشورهای دوست را دارد.

در این دیدار همچنین سرهنگ کنستانتین پانوف (وابسته نظامی کشور اکراین) به عنوان نماینده وابستگان نظامی خارجی مقیم ایران طی سخنانی با تبریک میلاد امام حسین (ع) و روز پاسدار به فرمانده نیروی هوافضای سپاه و سایر فرماندهان و کارکنان این نهاد گفت: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی یکی از مهمترین ارکان نظامی جمهوری اسلامی ایران است که وظیفه دفاع از کشور را بر عهده دارد و در این بین نیروی هوافضای سپاه نقش بزرگ و بسزایی ایفا می کند.

وی تصریح کرد: نیروی هوافضای سپاه از جوانترین نهادهای نظامی ایران است و این نشانگر آن است که پیشگامان نظامی ایران در این نهاد گرد هم آمده اند.

سرهنگ کنستانتین پانوف با اشاره به نقش ها و اقدامات سپاه در مرزهای کشور و شهدای آن در این راه یادآور شد: شهیدانی که جانشان را در راه میهنشان فدا کرده اند، الگویی برای تربیت نسل های بعد می باشند.

وی در پایان با آرزوی پیشرفت و شکوفایی بیشتر سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و خوشبختی خانواده های پاسداران تأکید کرد: امیدوارم ایران و ملتش همواره در سایه صلح برقرار بوده و آینده ای روشن در انتظار این کشور باشد.

گفتنی است در پایان این مراسم هدایایی توسط فرمانده نیروی هوا فضای سپاه به میهمانان خارجی شرکت کننده در برنامه اهدا گردید.
انتهای خبر/۰۱

گزارش تصویریشناسه :  ۰۲۶۵۷۲a0-4a64-4709-968f-c2f1a9e51516
 اخبارو تصاویرمرتبط

نظر شما

اخبار مرتبط

ارسال نظر براي اين مطلب مسدود شده است.

Go to TOP
logo-samandehi

https://techque.xyz/slot-gacor/

https://azbba.org/wp-includes/slot-gacor/

https://commongroundva.com/slot-gacor/

https://fmartbd.com/slot-gacor-hari-ini/

https://www.dermatude-shop.nl/wp-includes/slot-gacor/

https://aiplgurugram.com/nowyouseeme/

http://www.periodicosanjuan.com/wp-includes/slot-gacor/

https://azbba.org/wp-includes/slot-gacor/

https://plasticsurgeryuniverse.com/slot-gacor/

https://urbankitchen.shop/wp-includes/slot-gacor/

https://homedust.com/slot/

https://www.chemfreecarpetcleaning.com/slot-gacor-2022/

https://damyngheanhduc.com/wp-includes/slot-gacor/

https://www.letistitch.com/profile/daftar-slot-online-gampang-menang/profile

https://www.moralesfordistrict145.com/profile/daftar-slot-anti-rungkad-kalah-boncos/profile

https://www.pandararephotography.com/profile/daftar-10-judi-slot-online-jackpot-terbesar/profile

https://www.ccdt.org/profile/daftar-10-judi-slot-online-jackpot-terbesar/profile

https://www.wakamono-support.jp/profile/daftar-10-judi-slot-online-jackpot-terbesar/profile

https://www.infonorthcyprus.com/profile/daftar-10-judi-slot-online-jackpot-terbesar/profile

https://www.endersisland.org/profile/daftar-10-judi-slot-online-jackpot-terbesar/profile

https://www.ainfgib.com/profile/slot-gacor-hari-ini-terbaru/profile

https://www.aesthetics.school/profile/slot-gacor-hari-ini-terbaru/profile

https://www.magdalenasanchezblesa.com/profile/slot-gacor-hari-ini-terbaru-2022/profile

https://www.visitcomboyne.com/profile/slot-gacor-hari-ini-terbaru/profile

https://www.moralesfordistrict145.com/profile/slot-gacor-hari-ini-terbaru/profile

https://www.pandararephotography.com/profile/17-slot-gacor-gampang-menang/profile

https://www.ccdt.org/profile/17-slot-gacor-gampang-menang/profile

https://www.wakamono-support.jp/profile/17-slot-gacor-gampang-menang/profile

https://www.infonorthcyprus.com/profile/17-slot-gacor-gampang-menang/profile

https://www.endersisland.org/profile/17-slot-gacor-gampang-menang/profile

https://www.letistitch.com/profile/daftar-situs-judi-slot-terbaik-dan-terpercaya-no-1/profile

https://www.worsleyphysioclinic.co.uk/profile/daftar-situs-judi-slot-terbaik-dan-terpercaya-no-1/profile

https://www.magdalenasanchezblesa.com/profile/daftar-situs-judi-slot-terbaik-dan-terpercaya-no-1/profile

https://www.sacredearthmusic.com/profile/daftar-situs-judi-slot-terbaik-dan-terpercaya-no-1/profile

https://www.chemobrionics.eu/profile/slot-bonus-new-member/profile

https://www.worsleyphysioclinic.co.uk/profile/slot-bonus-new-member/profile

https://www.magdalenasanchezblesa.com/profile/slot-bonus-new-member/profile

https://www.magdalenasanchezblesa.com/profile/slot-bonus-new-member/profile

https://www.sacredearthmusic.com/profile/daftar-slot-bonus-new-member/profile

https://www.letistitch.com/profile/daftar-slot-bonus-new-member/profile

https://www.chemobrionics.eu/profile/situs-slot-terpercaya/profile

https://www.worsleyphysioclinic.co.uk/profile/situs-slot-terpercaya/profile

https://www.sacredearthmusic.com/profile/situs-slot-terpercaya/profile

https://www.letistitch.com/profile/situs-slot-terpercaya/profile

https://www.magdalenasanchezblesa.com/profile/daftar-situs-slot-terpercaya/profile

https://www.chemobrionics.eu/profile/daftar-situs-judi-slot-online-terpercaya/profile

https://www.magdalenasanchezblesa.com/profile/kumpulan-daftar-situs-judi-slot-online-terpercaya-2022/profile

https://www.sacredearthmusic.com/profile/kumpulan-daftar-situs-judi-slot-online-terpercaya-2022/profile

https://www.worsleyphysioclinic.co.uk/profile/kumpulan-daftar-situs-judi-slot-online-terpercaya-2022/profile

https://www.letistitch.com/profile/kumpulan-daftar-situs-judi-slot-online-terpercaya-2022/profile

https://www.chemobrionics.eu/profile/daftar-slot-gacor-gampang-menang/profile

https://www.worsleyphysioclinic.co.uk/profile/daftar-slot-gacor-gampang-menang/profile

https://www.magdalenasanchezblesa.com/profile/daftar-slot-gacor-gampang-menang/profile

https://www.sacredearthmusic.com/profile/daftar-situs-slot-gacor-gampang-menang/profile

https://www.moralesfordistrict145.com/profile/daftar-slot-anti-rungkad-kalah-boncos/profile

https://www.pandararephotography.com/profile/daftar-10-judi-slot-online-jackpot-terbesar/profile

https://www.ccdt.org/profile/daftar-10-judi-slot-online-jackpot-terbesar/profile

https://www.wakamono-support.jp/profile/daftar-10-judi-slot-online-jackpot-terbesar/profile

https://www.infonorthcyprus.com/profile/daftar-10-judi-slot-online-jackpot-terbesar/profile

https://www.endersisland.org/profile/daftar-10-judi-slot-online-jackpot-terbesar/profile

https://www.ainfgib.com/profile/slot-gacor-hari-ini-terbaru/profile

https://www.aesthetics.school/profile/slot-gacor-hari-ini-terbaru/profile

https://www.magdalenasanchezblesa.com/profile/slot-gacor-hari-ini-terbaru-2022/profile

https://www.visitcomboyne.com/profile/slot-gacor-hari-ini-terbaru/profile

https://www.moralesfordistrict145.com/profile/slot-gacor-hari-ini-terbaru/profile

https://www.pandararephotography.com/profile/17-slot-gacor-gampang-menang/profile

https://www.ccdt.org/profile/17-slot-gacor-gampang-menang/profile

https://www.wakamono-support.jp/profile/17-slot-gacor-gampang-menang/profile

https://www.infonorthcyprus.com/profile/17-slot-gacor-gampang-menang/profile

https://www.endersisland.org/profile/17-slot-gacor-gampang-menang/profile

https://www.letistitch.com/profile/daftar-situs-judi-slot-terbaik-dan-terpercaya-no-1/profile

https://www.worsleyphysioclinic.co.uk/profile/daftar-situs-judi-slot-terbaik-dan-terpercaya-no-1/profile

https://www.magdalenasanchezblesa.com/profile/daftar-situs-judi-slot-terbaik-dan-terpercaya-no-1/profile

https://www.sacredearthmusic.com/profile/daftar-situs-judi-slot-terbaik-dan-terpercaya-no-1/profile

https://www.chemobrionics.eu/profile/slot-bonus-new-member/profile

https://www.worsleyphysioclinic.co.uk/profile/slot-bonus-new-member/profile

https://www.magdalenasanchezblesa.com/profile/slot-bonus-new-member/profile

https://www.magdalenasanchezblesa.com/profile/slot-bonus-new-member/profile

https://www.sacredearthmusic.com/profile/daftar-slot-bonus-new-member/profile

https://www.letistitch.com/profile/daftar-slot-bonus-new-member/profile

https://www.chemobrionics.eu/profile/situs-slot-terpercaya/profile

https://www.worsleyphysioclinic.co.uk/profile/situs-slot-terpercaya/profile

https://www.sacredearthmusic.com/profile/situs-slot-terpercaya/profile

https://www.letistitch.com/profile/situs-slot-terpercaya/profile

https://www.magdalenasanchezblesa.com/profile/daftar-situs-slot-terpercaya/profile

https://www.chemobrionics.eu/profile/daftar-situs-judi-slot-online-terpercaya/profile

https://www.magdalenasanchezblesa.com/profile/kumpulan-daftar-situs-judi-slot-online-terpercaya-2022/profile

https://www.sacredearthmusic.com/profile/kumpulan-daftar-situs-judi-slot-online-terpercaya-2022/profile

https://www.worsleyphysioclinic.co.uk/profile/kumpulan-daftar-situs-judi-slot-online-terpercaya-2022/profile

https://www.letistitch.com/profile/kumpulan-daftar-situs-judi-slot-online-terpercaya-2022/profile

https://www.chemobrionics.eu/profile/daftar-slot-gacor-gampang-menang/profile

https://www.worsleyphysioclinic.co.uk/profile/daftar-slot-gacor-gampang-menang/profile

https://www.magdalenasanchezblesa.com/profile/daftar-slot-gacor-gampang-menang/profile

https://www.sacredearthmusic.com/profile/daftar-situs-slot-gacor-gampang-menang/profile

https://www.letistitch.com/profile/daftar-situs-slot-gacor-gampang-menang/profile

https://www.chemobrionics.eu/profile/slot-bet-kecil/profile

https://www.worsleyphysioclinic.co.uk/profile/slot-bet-kecil/profile

https://www.magdalenasanchezblesa.com/profile/daftar-slot-bet-kecil/profile

https://www.sacredearthmusic.com/profile/daftar-slot-bet-kecil/profile

https://www.letistitch.com/profile/daftar-slot-bet-kecil/profile

https://www.chemobrionics.eu/profile/daftar-bocoran-slot-gacor-malam-ini/profile

https://www.worsleyphysioclinic.co.uk/profile/daftar-bocoran-slot-gacor-malam-ini/profile

https://www.magdalenasanchezblesa.com/profile/daftar-bocoran-slot-gacor-malam-iniprofile/profile

https://www.sacredearthmusic.com/profile/daftar-bocoran-slot-gacor-malam-ini/profile

http://epusenergy.com/slot-gacor-maxwin/

http://epusenergy.com/rtp-slot-tertinggi-hari-ini/

http://epusenergy.com/bonus-slot-new-member-di-awal/

http://epusenergy.com/slot-bet-kecil/

https://epusenergy.com/slot-pragmatic-gacor-hari-ini/