تاریخ انتشار:23 اسفند 1395در 0:31 ق.ظ کد خبر:14549

جلسه شورای بهداشت جاسک برگزار شد

فرماندار جاسک در جلسه شورای بهداشت این شهرستان گفت:نوروز ۹۶، پرتوان تر از همیشه در خدمت مردم هستیم، بهداشت شهری در ایام نوروز باید بصورت مستمر ومداوم در سطح شهرستان صورت پذیرد. محمد احمدی فرماندار جاسک ادامه داد:احتمال میرود در نوروز ۱۳۹۶ مسافران بسیار زیادی نسبت ...

فرماندار جاسک در جلسه شورای بهداشت این شهرستان گفت:نوروز ۹۶، پرتوان تر از همیشه در خدمت مردم هستیم، بهداشت شهری در ایام نوروز باید بصورت مستمر ومداوم در سطح شهرستان صورت پذیرد.

محمد احمدی فرماندار جاسک ادامه داد:احتمال میرود در نوروز ۱۳۹۶ مسافران بسیار زیادی نسبت به سال گذشته به شهرستان جاسک عظیمت کنند که بیشتر مسافران نوروزی با نیت و قصد سفر به منطقه آزاد چابهار، جاسک را برای استراحت و بیتوته در نظر می گیرند که این امر میطلبد مسئولین بهداشت و درمان، صنعت معدن و تجارت و شهرداری جاسک، در ایام نوروز نسبت به موضوع مهم بهداشت شهری در سطح شهرستان، تمهیدات لازم را انجام دهند.

احمدی تصریح کرد:امروز خوشبختانه شاهد این هستیم که دولت تدببر و امید خود را خادم ملت می داند و در جهت رفاه و آرامش مردم ایران از هیچ کوششی و در هیچ سطحی دریغ نخواهد کرد و نمیکند.

فرماندار جاسک تاکید کرد:اهمیت بهداشت در جامعه برای حفظ زندگی سالم و بدون هرگونه بیماری بسیار زیاد است که این امر مستلزم در رعایت کردن بهداشت عمومی و همچنین فردی است.

بازدیدها: ۲۵

اخبار مرتبط

ارسال نظر براي اين مطلب مسدود شده است.

Go to TOP
logo-samandehi