تاریخ انتشار:۲۲ مرداد ۱۳۹۶در ۲:۵۶ ب٫ظ کد خبر:15837

چابهار میزبان رقابت های قوی ترین مردان ایران

 چابهار میزبان رقابت های قوی ترین مردان ایران رئیس هیات بدنسازی و پرورش اندام سیستان و بلوچستان گفت: رقابت های قوی ترین مردان ایران مهرماه امسال به میزبانی شهرستان چابهار واقع در جنوب استان برگزار می شود. سیاوش پیروزی روز یکشنبه در گفت ...

 چابهار میزبان رقابت های قوی ترین مردان ایران

رئیس هیات بدنسازی و پرورش اندام سیستان و بلوچستان گفت: رقابت های قوی ترین مردان ایران مهرماه امسال به میزبانی شهرستان چابهار واقع در جنوب استان برگزار می شود.

سیاوش پیروزی روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: این دوره از رقابت ها برای نخستین بار در سیستان و بلوچستان برگزار می شود.
وی از برتری سیستان و بلوچستان در رشته مچ اندازی خبر داد و افزود: امسال استان رتبه نخست کشوری را در برگزاری رقابت های مچ اندازی و توسعه این ورزش کسب کرد.
وی گفت: هیات بدنسازی و پرورش اندام سیستان و بلوچستان در سالهای اخیر با برنامه ریزی ها و اقدامات شایسته توانسته وضعیت این هیات را در استان و کشور ارتقا دهد به گونه ای که تعداد ورزشکاران این هیات از ۳۰۰ نفر سال ۹۴ هم اینک به سه هزار و ۲۷۰ نفر ارتقا یافته است.
رئیس هیات بدنسازی و پرورش اندام سیستان و بلوچستان افزود: همچنین تعداد باشگاههای فعال بدنسازی و پرورش اندام استان نیز از ۲۸به ۸۹ باشگاه افزایش پیدا کرده است که این امر گام مهمی در رشد و توسعه ورزش محسوب می شود.
به گزارش ایرنا افزون بر ۷۰ هزار ورزشکار سازمان یافته در قالب حدود ۵۰ هیات استانی و ۵۰۰ هیات شهرستانی هم اینک در سیستان و بلوچستان مشغول فعالیت هستند.

انتهای پیام /*

بازدیدها: ۱۷

اخبار مرتبط

ارسال نظر براي اين مطلب مسدود شده است.

Go to TOP
logo-samandehi